BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!

• Reklama
  • Sidebar 2

Czego firma potrzebuje?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane ogólnie z biznesem.

Moderator: mkamil

Czego firma potrzebuje?

Postprzez dorota123 » 07 cze 2010, 13:53

Witajcie
Mam takie śmieszne pytanie - czego firma potrzebuje. Mam firmę i okazało się, że potrzebuję pieczątki, a potem, że jednak to nie. NO doszłam do tego, że według przepisów to zależy tylko ode mnie - powiedzieli mi w sklepie, jak zamawiałam pieczątkę (niesamowitą szklaną na amb.net.pl jakby ktoś chciał) to mnie oświecili. ALE podobno takich nieokreślonych drobiazgów do firmy jest masa i pewnie niektóre okażą się bardzo ważne więc jak ktoś je zna to wielkie dzięki, bo może dzięki temu zaoszczędzę sobie zmartwień ewentualnych.
dorota123

Reklama

Re: Czego firma potrzebuje?

Postprzez Radeon003 » 07 cze 2010, 21:36

Pieczątki obowiązkiem? Heh, myślałem że kto chce może je zakupić.
No temat chyba nie jest o pieczątkach. Myślę że gł. potrzebuje dobrych pracowników i dobrej reklamy. Czy to w prasie czy na autobusie, obojętnie gdzie, ważne aby była korzystna.
www.planetarnia.pl
Radeon003

Postprzez Szefunio » 08 cze 2010, 13:47

Sorry, ale jeżeli otwierasz firmę to powinnaś zrobić rozeznanie co jest Ci potrzebne, bo Twoje obawy trochę mnie przeraziły.
Z ciekawości muszę spytać, jaka branża?
Przed założeniem działalności powinnaś zrobić biznes plan, rozeznanie rynku, zdobyć środki finansowe.

Jeżeli już masz firmę to potrzebujesz z pewnością pieczątki, drukarki, komputera, telefonu, przydałby się długopis i segregator ;)
Szefunio

Postprzez TechMedia » 20 lip 2010, 15:55

A potem trzeba zainwestować w reklamę. Samemu, wspólnie z firmami pomagającymi w promocji lub zlecić firmie, która zajmie się wszystkim. Bo dobry biznes to jedno a reklama i przyciągniecie klientów to równie ważna rzecz.
TechMedia

Postprzez Janina » 16 lis 2010, 19:48

Jak już będziesz miała pieczątkę, drukarkę, papier firmowy, to trzeba by było zająć się tym, co najważniejsze - Klientami. Bez nich żadna firma nie będzie działała. Ja jako formę promocji wykorzystałam portale społecznościowe i ofertę ratalnie.com. To było strzałem w dziesiątkę. Drobnostki też są ważne, ale przede wszystkim postaw na klientów, a tym samym promocję. Powodzenia!
Janina

Postprzez bhagyalakshmi » 28 paź 2011, 20:35

A jak już zdobędziesz klientów, to musisz zadbac, żeby Twoja firma miło im się kojarzyła i chętnie wracali. Oprócz wysokiej jakości usług, warto też zainwestowac w różne drobiazgi i gadżety z logo firmy. Grawerowane długopisy, kalendarze... Firma AMB, u której zamawiałaś pieczątkę specjalizuje się również w tym i z tych usług ostatnio skorzystałam, natchniona kilkoma pozytywnymi opiniami. Przejrzyj jeszcze raz ofertę, może coś ci podpasuje :)
bhagyalakshmi

Postprzez yanek » 04 mar 2013, 16:58

Zgadzam się z opinią, że warto zadbać o promocję firmy i zainwestować w ciekawe firmowe gadżety - tak aby nasi klienci mieli o nas dobre zdanie ;)
Do swojej firmy na przykład zamówiłem w Studio Koliber sporą partię ekologicznych papierowych toreb w firmowych kolorach i z logo mojej marki.
yanek

Postprzez prymus8 » 05 mar 2013, 19:39

Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o czymś tak istotnym, jak kasy fiskalne.

I sprawa prawna - no bo rozliczać ze sprzedaży/świadczenia usług każdy się musi, no i też funkcjonalna, bo ułatwia prowadzenie księgowości, podliczanie zysków itd. Bez tego ani rusz!
prymus8

Postprzez stobejczyk » 18 mar 2013, 00:09

No i prowadząc swoją firmę będziesz uważać na koszty, niski abonament na telefon, tania energia, malutkie biuro, albo wcale bez biura.
stobejczyk

Postprzez ola.nowik » 14 kwi 2013, 16:14

zapraszam na Dyskusje na temat kredytów oraz pożyczek.Dowiedz się więcej o finansach
ola.nowik

Postprzez danny0019 » 30 kwi 2013, 17:58

firma potrzebuje przeszkolonego szefa który będzie w stanie sam zarządzać ludźmi pracownikami tutaj warto szkolić się z http://hrcontrolling.pl/ no i szkolenia z obsługi księgowości i klienta... a pieczątki i programy to chyba normalne...
danny0019

Postprzez ola.nowik » 06 maja 2013, 16:24

na pewno reklamy. Polecam firmę TPSdruk, która realizuje projekty m.in. z banerami reklamowymi Jest to wspaniała forma reklamy dla firmy - skutecznie przyciągną uwagę każdego klienta.
ola.nowik

Postprzez green » 15 maja 2013, 11:46

Jedną z rzeczy którą firma potrzebuje jest ustalenie właściwych działań marketingowych.Pomóc w tym mogą profesjonalne wdrożenia analityki internetowej
green

Postprzez Jackson » 25 maja 2013, 13:13

wydaje mmi się, że Dorota chciała zareklamować pieczątki
Dla chcącego nic trudnego.
Jackson

Postprzez Koszałka » 04 cze 2013, 11:09

Firma też potrzebuje programu do zarządzania. Niektóre firmy sobie z tym nie radzą, dlatego korzystają z Taskbeat. Ta aplikacja pomaga utrzymać porządek w firmie i zwiększyć zyski.
Koszałka

Następna strona

Powrót do Mój Biznes