Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

Trzeba się ciągle doszkalać?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Trzeba się ciągle doszkalać?

Postprzez errato » 21 lut 2018, 11:22

Myślicie, że to jest sekret udanego biznesu?
Zastanawiam się jak to jest z tym dokładniej. No i czy nie wystarczy, że jakiejś umiejętności nauczymy się raz?
errato

Re: Trzeba się ciągle doszkalać?

Postprzez erozja » 21 lut 2018, 18:59

Myślę, że jeśli nie chce się zostać w tyle, chce się mieć baczenie na nowe trendy itd, to takie dokształcanie się jest niezbędne.
Tutaj http://fam-makeup.pl/kierunki/wizazysta ... rs_roczny_ poczytaj sobie może coś więcej na ten temat.
Piszą tam więcej o kursach dla wizażystek.
W tej branży zachodzi sporo zmian w dość szybkim tempie.
erozja

Re: Trzeba się ciągle doszkalać?

Postprzez Grvert » 04 lip 2018, 10:56

Moim zdaniem nieustanny rozwój, to jeden z najważniejszych kroków, które warto wykonać, aby osiągnąć sukces w postaci dobrze prosperującego biznesu. Bez względu na to z jaką branżą masz do czynienia na co dzień, poszerzanie swojej wiedzy w jego zakresie może przynieść ci bardzo wiele korzyści jak np. oszczędności czy większa ilość klientów lub partnerów biznesowych. Szeroki zakres wiedzy sprawi, że będzie dużo mniej rzeczy, które będą mogły cię zaskoczyć. Nie oszukujmy się, ale prawo i przepisy w Polsce zmieniają się bardzo dynamicznie. Momentami ciężko nadążyć za aktualnie obowiązującymi przepisami, dlatego według mnie każdy właściciel firmy powinien dodatkowo rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Ze swojego doświadczenia wiem, że rozwój osobisty, może pomóc nam uniknąć nieprzyjemności lub kar związanych z niedopełnieniem formalności lub obowiązków. Przenosiłem biuro do nowej siedziby i gdyby nie artykuł https://www.biznesowi.pl/zmiana-adresu-firmy-zobacz-jakie-masz-obowiazki/ totalnie bym zapomniał o przepisaniu adresu firmy w urzędzie. Z pewnością wiązałoby się to z konsekwencjami, które mogłyby narazić mnie na koszty w postaci kary finansowej.
Grvert

Powrót do Błędy popełniane w biznesie