Forum Biznesowe i Finansowe - Pomysły na biznes, sprzedaj - kup spółkę

Forum Biznes i Finanse - Pomysły na biznes, kup - sprzedaj spółkę, błędy popełniane w biznesie, marketing banki, kredyty i wiele więcej!

• Reklama

W co zainwestować ?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

Re: W co zainwestować ?

Postprzez mateo » 11 lip 2018, 13:29

Tylko nieruchomości, jeśli chce się liczyć na jakąś emeryturę.
mateo

Postprzez Grvert » 12 lip 2018, 11:39

Na dzień dzisiejszy według mnie jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy jest inwestycja w grunty. Sama wyszukuje atrakcyjne oferty sprzedaży ziemi, które następnie negocjuję, a w niektórych przypadkach kupuję. Następnie sprzedaję z zyskiem pod budowę nowego osiedla lub pod budowę domu. W przypadku kupna wartościowego gruntu warto wyposażyć się w urządzenie, dzięki któremu można zdiagnozować jakość podłoża oraz sprawdzić, czy dany grunt nadaje się pod budowę osiedla. Sama w tym celu korzystam z tak zwanej płyty dynamicznej, czyli urządzenia do badania jakości podłoża, na którego temat więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/ Urządzenie takie pozwala zebrać bardzo precyzyjne informacje na temat zagęszczenia gruntu, które pod wpływem dalszego przetwarzania mogą posłużyć w ocenie jakości określonego terenu.
Grvert

Postprzez Grvert » 18 lip 2018, 09:15

Panie i Panowie, dzień dobry, witam serdecznie. Przychodzę do Was z takim oto pytaniem – czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w zakresie handlu dziełami sztuki? Myśl ta powoli kiełkuje w mojej głowie. Myślałem, żeby zacząć od uczestnictwa w aukcjach, ogólnego zorientowania się, co i za ile teraz na rynku chodzi. Jakąś tam wiedzę na temat sztuki mam – co prawda nie ekspercką, ale to chyba da się dość szybko nadrobić, gdy będą chęci. Myślałem też o skupowaniu nadających się okazji i próbie wystawienia ich za pośrednictwem DESA Unicum. Jak sobie czytam https://desa.pl/pl/pages/9/jak-sprzedac , to wydaje się to dość proste i wygodne. Na pewno to bardzo uprości wiele rzeczy, poza tym lepiej zawsze mieć opinię prawdziwego eksperta. Niemniej nie chcę, żeby to okazało się jedynie drogim hobby albo słomianym zapałem, dlatego wolałby zasięgnąć rady bardziej doświadczonych. Warto inwestować?
Grvert

Postprzez basiunia » 19 lip 2018, 15:59

Coś co sprawia, że dana rzecz jest warta inwestowania w nią to fakt, jak dobrze spełnia ona nasze potrzeby. Ja akurat niemiłosiernie walczyłam z moją starą księgową, która była nierzetelna. Teraz robię to sama, przy pomocy Taxomatic. Nie tylko nie płacę księgowej, ale przede wszystkim, mam tam dostęp do wszystkich faktur z poziomu tableta!
basiunia

Postprzez Amberus » 20 lip 2018, 22:15

Warto i to bardzo - tu. Redbraces - Polski biznes oparty na arbitrażu. Obecnie faza prelaunch, wejście za 50 $ ale scaner już działa i można zarabiać. Na dniach wprowadzone ' boty ' - czyli będzie za Ciebie zarabiać automat. Najmniejszy i najtańszy zarobi dla Ciebie ok. 3 do 5 % dziennie. Czyli zależnie od wyboru bota będziesz zarabiać od 50 do nawet 140 % miesięcznie. Plus dodatkowe dochody z budowy grupy jeśli ktoś zechce. To obecnie najbardziej dochodowy biznes. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Do-10-% ... 263%3B.htm
Amberus

Postprzez Joasia » 02 paź 2018, 08:53

Beryl213 napisał(a):Inwestowanie w nieruchomości zawsze będzie na czasie. Mnie jednak nie stać na tak spory wydatek, a nie chce się też uwiązywać na 20-30 lat. Dlatego też często szukam pokoje do wynajęcia katowice tanie i wygodne. Fajna lokalizacja jak dla mnie. Można wynająć pojedynczy pokój jak i całe mieszkanie.

Mieszkanko to świetna i najbardziej stabilna inwestycja moim zdaniem. Sama szukam teraz czegoś do kupienie w okolicy Gdańska spodoba mi się wizualizacja Fotoplastykonu, ma ktoś może tam kupiony lokal, jak się wam spisuje ten deweloper, jest ok czy szkoda gadac?
Joasia

Postprzez RafikAp » 02 paź 2018, 08:55

Myślałem z pol roku bo widzialem różne opinie, ale na razie nie narzekam Polnord na plus Kupuj, kupuj to może będziemy kiedyś sąsiadami.
RafikAp

Postprzez Amberus » 02 paź 2018, 09:48

Tu macie prawdziwy biznes, dla firm jak i też osób. Na wiele lat. Pierwsza i jedyna w Polsce i Europie propozycja inna niż wszystkie. Pełna kontrola i transparentność. Jedyny taki biznes, forma zabezpieczenia kapitału. Zamieniamy środki płatnicze na realny majątek, aktywa trwałe. W pełni bezpieczna oferta [ oparta na Polskim i międzynarodowym prawie ] dla osób z kapitałem z dwucyfrowym zyskiem rocznie, z możliwością zarabiania pieniędzy non stop. Czysto pasywnie oraz czynnie.
Prawo dziedziczenia (wyjęte z prawa spadkowego)
Prawo współwłasności, aktywa trwałe bez żadnej możliwości zajęcia przez wierzyciela, czy komornika.
Największy atut - Majątek zabezpieczony i ubezpieczony w głównych skarbcach Polskich banków (nie wchodzi w masę upadłościową banku).
Oferta dla firm i osób. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Wielole ... biznes.htm kontakt na stronie.
Amberus

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes