BIZNES FORUM - BIF24.PL - BIZNES I FIRMA

Pomysł na biznes. Szukam pomysłu na biznes. Błędy popełniane w biznesie. Rozmawiamy o biznesie przez 24/h. Dołącz do nas!


  • Reklama

Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane ogólnie z biznesem.

Moderator: mkamil

Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Postprzez Kars » 09 wrz 2018, 23:45

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy w swoich firmach transportowych używacie systemu do monitoringu GPS? A jeżeli tak to na jakie rozwiązania postawiliście, bo właśnie mamy zamiar coś takiego wprowadzić do naszej firmy. Słyszałem również pozytywną opinię o Flotman, macie może jakieś doświadczenie związanie z nimi? Pozdrawiam!
Kars
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 sie 2018, 09:35

Re: Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Postprzez Marcel » 10 wrz 2018, 09:38

Ja uważam, że zdecydowanie warto iść z biegiem czasu szczególnie w firmach transportowych gdzie jednak jak najniższe ceny przewozu są najważniejsze. A tego typu rozwiązania nie tylko pozwalają lepiej zarządzać flotą samochodów, ale również zwiększają oszczędności nawet ok. 30% na utrzymaniu aut i zużywanym paliwie.
Marcel
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sie 2018, 10:50

Re: Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Postprzez Tomik » 13 wrz 2018, 08:19

Oczywiście, że Flotman! Akurat tego systemu używamy już od kilku ładnych lat na początku tylko w zakresie monitoringu GPS, natomiast odkąd jest dużo większa ilość samochodów dostawczych i ciężarowych to zdecydowaliśmy się także wprowadzić kontrolę zużywanego paliwa oraz opcję dodatkowego zabezpieczenia w postaci alarmów jeżeli pojawią się m.in nieautoryzowane otwarcia przestrzeni ładunkowej a to zabezpieczenie z kolei bardzo doceniają również nasi stali klienci :)
Tomik
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sie 2018, 14:03

Re: Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Postprzez Irko » 18 wrz 2018, 11:46

Też mam dobre zdanie na temat Flotman, ponieważ widać że stale rozwijają zakres usług oraz te które już są w ofercie działają praktycznie bez zarzutów. Nie ma kłopotów z raportowaniem, do tego cały system jest prosty do ogarnięcia (oczywiście z ich wsparciem) i co najważniejsze przynosi realne oszczędności o czym szybko można się już przekonać.
Irko
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 sie 2018, 23:52

Re: Wybór monitoringu GPS do samochodów firmowych - Flotman?

Postprzez FilipK » 24 wrz 2018, 14:49

Trudno się z Panami nie zgodzić jeżeli tak jak piszecie są z tego twarde danego jak to wszystko się zmienia. Dlatego wystarczy na szybko przekalkulować koszty takiego systemu, oszczędności paliwa, na serwisach, czy też ograniczeniu pustych przejazdów przez integrację. Tym samym, że na późniejszym etapie nie ma przy tym dużych wydatków bo system działa stabilnie przez lata.
FilipK
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 lip 2018, 14:48


Powrót do Mój Biznes

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość