Bank godny polecenia

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

adelkaw
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:09 sie 2013, 15:58

09 sie 2013, 16:05

PKO BP - polski kapitał, największy bank w Polsce, bezpieczny!
Jak wybrać dobry kredyt konsolidacyjny? Ja sprawdzam ranking kredytów.
Awatar użytkownika
hans
Posty:3
Rejestracja:06 sie 2013, 12:33

28 sie 2013, 14:19

Ciekawą propozycję dla firm ma również Idea Bank. Między innymi doradza w wyborze biuro księgowego. Co ważne podobnie PKO BP jest to bank z polskim kapitałem.
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

29 sie 2013, 11:30

Ja wolę zawsze sprawdzić najlepszą ofertę, którą aktualnie proponują banki. W http://www.comperia.pl/ bardzo łatwo, szybko i wygodnie można porównać oferty banków całkowicie za darmo.
Vildis
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 sty 2014, 12:00

24 lut 2014, 09:50

Na konto osobiste ja bym polecił VW Bank - http://www.vwbank.pl/konto-osobiste.html. Darmowe jest prowadzenie konta i przelewy, a do tego dają ci kartę Visa, która jest wygodna w płaceniu za granicą.
Awatar użytkownika
resetdes
Posty:2
Rejestracja:26 cze 2014, 11:16

26 cze 2014, 12:12

każda sroczka swoj ogonek chwali, ja tez :)
mam konto w WBK od ponad 14 lat. na poczatku zaczelo sie od kredytu studenckiego, ktory mi odroczyli w czasie, dali preferencyjne warunki splaty i tak zostalo. teraz mam dwa konta i firme podpieta pod te konta. obsluga mila, moge robic przelewy nawet po 20-30 tys na raz bez prowizji, pani z banku czesto mi proponuje kredyty do 100tys bez problemow i zbednych dokumentow, obsluga online bez zadnych problemow. fajne karty (pay pass i inne).
Z kolei kolega ma w ING i tez sobie chwali, a ma duuuze obroty na tych kontach.
oczywiscie warto sprawdzic warunki w roznych bankach, ale jak ktos wczesniej pisal, chodzi tez o zaufanie.
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

11 lip 2014, 14:18

resetdes pisze:każda sroczka swoj ogonek chwali, ja tez :)
mam konto w WBK od ponad 14 lat. na poczatku zaczelo sie od kredytu studenckiego, ktory mi odroczyli w czasie, dali preferencyjne warunki splaty i tak zostalo. teraz mam dwa konta i firme podpieta pod te konta. obsluga mila, moge robic przelewy nawet po 20-30 tys na raz bez prowizji, pani z banku czesto mi proponuje kredyty do 100tys bez problemow i zbednych dokumentow, obsluga online bez zadnych problemow. fajne karty (pay pass i inne).
Z kolei kolega ma w ING i tez sobie chwali, a ma duuuze obroty na tych kontach.
oczywiscie warto sprawdzic warunki w roznych bankach, ale jak ktos wczesniej pisal, chodzi tez o zaufanie.
Fajną masz wyobraźnie kolego :) Też mam konto firmowe w WBK i nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak "przelewy po 20-30 tysięcy bez prowizji ;)"

Marzyć każdy może ! :)
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

14 sie 2014, 13:38

Z jednym się zgodzę. Otrzymanie kredytu czy pożyczki w banku jest o wiele pewniejsze i lepsze do spłaty niż popularny provident. Jest to jasne, a i tak wiele osób wciąż daje się nabrać.
Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

25 sie 2014, 15:16

ode mnie krótko i na temat, bo już nie ma co się rozpisywać, bo sporo uwag już zostało napisanych wczesniej. Ze swojej storny mogę polecić dla biznesowych klientów bank db. Właśnie u nich podpisałem umowę na kredyt na inwestycje http://deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty.html
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

09 wrz 2014, 10:51

W wyborze banku pomoc mogą też opinie i rankingi banków np. - http://www.shareranks.net.pl/rankingi/ranking-bankow/. Dużym zaufaniem cieszy się np. Getin i Raiffeisen.
kolacz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 cze 2015, 19:49

30 cze 2015, 19:53

Zajrzyj też na stronę mbanku, który też ma rozbudowaną ofertę dla firm, między innymi kredyt obrotowy. Ja prywatnie używam mbanku już od lat i jak założyłem firmę, to też tam przeniosłem wszystkie finansowe sprawy, fajną sprawą jest to, że wszystko można załatwić online i mogę firmą sterować przez aplikację w telefonie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl