Jakie konto bankowe wybrać ?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

27 cze 2018, 13:43

Warto zajrzeć tutaj, jeśłi szukasz konta dla studenta http://www.konto-studenckie.pl wiele ciekawych porad na co najlepiej zwracać uwagę podczs zakładania kona, jak czytać oferty bankowe i wiuele innych. Tak aby nie dać się zrobic na szaro
Awatar użytkownika
Balam
Posty:4
Rejestracja:28 cze 2018, 12:22

28 cze 2018, 12:27

Gdzie to było, jak ja zakładałam konto studenckie? Oficjalnie miałam konto "0 opłat", ale tylko pod warunkiem, że wykonałam ileś tam operacji kartą płatniczą na daną kwotę. Ale o tym już mnie nie raczyli poinformować w czasie zakładania.
Awatar użytkownika
Ciastek
Posty:4
Rejestracja:29 cze 2018, 21:22

29 cze 2018, 21:23

Najlepiej jest wybrać po prostu darmowe ;) Patrzcie na różne opłaty dodatkowe jak na przykład za kartę ;)
Awatar użytkownika
TrelikKo
Posty:4
Rejestracja:08 lip 2018, 13:52

10 lip 2018, 19:39

Wszystko zależne jest od tego jakiego konkretnie konta potrzebujesz. Jeżeli chodzi i konta firmowe, to pomocny może się okazać ranking kont firmowych https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-firmowych, który zawiera zestawienie najlepszych obecnie ofert bankowych na rynku. Ja z tego korzystałem i jestem bardzo z takiego rankingu zadowolony :)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

12 wrz 2018, 13:19

Jeżei chodzi o konta oszczędnościowe, bo o nich mówi pierwszy post, to raczej nie ma co obecnie liczyć na zbyt wysokie oprocentowanie
Awatar użytkownika
KamilooZ
Posty:4
Rejestracja:18 wrz 2018, 21:06

19 wrz 2018, 19:26

W sieci znajdziesz bardzo dużo różnego rodzaju rankingów. Spróbuj wejść w pierwszy lepszy i sprawdzić opinie specjalistów. jednak zgadzam się z innymi, darmowe konto jest jednym z lepszych wyborów.
K4rolcia
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:06 sie 2018, 14:34

25 paź 2018, 13:06

Polecam sprawdzić kilka ofert, bo tutaj można dobrze porównać. I nawet zajść już tam gdzie się zdecydujemy i przedstawić plusy ze strony konkurencji i na zasadzie delikatnego targowania można będzie trochę z pewnością ugrać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl