Karty kredytowe

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

tkoala
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:25 kwie 2013, 14:23

25 kwie 2013, 14:26

Karta fajna sprawa jak od razu spłaca się całość. Miałem kiedyś na studiach ale zrezygnowałem
Ciekawe Akcesoria do tabletów jak Adapter z micro SD na microUSB
slawek.mar
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:17 lip 2013, 15:53

17 lip 2013, 16:19

Jak już mieć kartę to najlepiej taką, która oprócz pieniędzy oferuje jakieś wartości dodane np. ubezpieczenie czy usługę concierge.
figarro
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2012, 21:50

20 lip 2013, 22:43

Ja nie posiadam karty kredytowej, dla mnie jest to nieopłacalne. No ale wszystko jest dla ludzi, z tym, że trzeba z takich produktów korzystać z głową. Niektórzy nawet nie mają podstawowej wiedzy w zakresie produktów finansowych. Tutaj jest np. dokładnie wytłumaczone co to jest karta kredytowa wraz z podstawowymi zaletami i wadami tego typu rozwiązań. Warto się zapoznawać z takimi artykułami, zanim się zdecyduje na skorzystanie z ofert banków. Zakupy z kartą kredytową są bardzo miłe, ale niestety niektórzy zapominają, że ten dług trzeba będzie spłacić.
Awatar użytkownika
Nikola
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:19 lut 2014, 10:00

13 mar 2014, 09:31

Nie korzystam z karty kredytowej.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

14 mar 2014, 14:50

milhels pisze:Posiadacie karty kredytowe? Jeśli tak to jakie? Jak często z nich korzystacie?
W poprzednim banku wyrobiłam sobie kartę kredytową, jednak nigdy z niej nie skorzystałam, wiec w obecnym banku nawet jej nie wyrabiałam, ponieważ jak na razie nie jest mi potrzebna :).
Awatar użytkownika
Paulina
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:17 mar 2014, 13:15

18 mar 2014, 08:46

Nigdy nie korzystałam z kart kredytowych.
Awatar użytkownika
Mateusz83
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:27 mar 2014, 12:00

27 mar 2014, 13:18

Kiedyś miałem, ale nigdy jej nie użyłem.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

24 lis 2015, 20:34

Jak nie masz potrzeby to nie bierz i już. Chociaż teraz coraz więcej osób to wykorzystuje, bo nie ma co ukrywać, że to pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Poczytaj co daje karta kredytowa tu https://www.online.citibank.pl/polish/c ... licity.htm choć karta Mastercard też jest tu wspomniana. Może to będzie dla Ciebie rozwiązanie? :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 cze 2016, 10:11

Szczerze mówiąc dopiero od niedawna mam kartę kredytowa i zdecydowałam się na tą http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/kar ... e_korzysci , bo jest bardzo nisko oprocentowana, ma aż 54 dni bez oprocentowania, a także Bank oferuje spore zwroty wydatków za zakupy przy płatności kartą kredytową. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie, bo prawie w ogóle nie noszę przy sobie gotówki i dużo wygodniej jest mi płacić kartą, a nie zawsze też (zwłaszcza przed wypłatą) mam wystarczająco dużą ilość pieniędzy na koncie i nie raz byłam w sytuacji, w której karta kredytowa i dostęp do dodatkowej gotówki ratował mi życie. Trochę teraz nawet żałuje, że dopiero niedawno zdecydowałam się na założenie karty kredytowej, bo wcześniej bardzo ułatwiłaby mi ona życie.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

21 cze 2016, 15:47

A może Bank? Obecnie to popularny bank. Ale słyszałam też o nim złe opinie. Ciężko wybrać najlepszy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl