Karty kredytowe

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

23 kwie 2017, 21:11

A wiesz, że jest dostępna karta kredytowa na oświadczenie ? Ogólnie uważam, że taki produkt finansowy ma wiele zalet np. 0 odsetek, jeśli spłaci się zadłużenie terminowo, stały dostęp do gotówki (przyda się właśnie zwłaszcza na czas podróży) + Klient co miesiąc ma do dyspozycji taką samą ilość gotówki, niezależnie od tego, ile wydał w poprzednim miesiącu. Warto rozważyć więc założenie takiej karty kredytowej!
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

17 maja 2017, 14:44

Chyba bardziej bezpieczny bym się czuł z kredytem w banku niż kredytem pozabankowym. One wydają mi się bardzo takie nietrwałe. I sprawiają wrażenie, że wręcz czekają na jakiegoś naiwniaka. Nie mówię, że tak jest, mówię, że ja tak to widzę. Ogólnie na jakieś niewielkie kwoty to nie warto brać ani kredytu w banku ani po za nim. Ale za to warto mieć przy sobie kartę kredytową taką jak proponuje https://www.santanderconsumer.pl/karty- ... ort,2.html nie nalicza ona odsetek do 54 dni dzięki czemu mamy prawie dwa miesiące aby zwrócić tą w sumie niewielką kwotę, którą wzięliśmy aby zrobić zakupy do domu.
Awatar użytkownika
szarava
Posty:4
Rejestracja:10 kwie 2018, 15:48

10 kwie 2018, 15:55

Ja właśnie zastanawiam się nad kartą kredytową, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie. Znalazłam nawet porównywarkę takich kart na stronie: http://kredytowakarta.com.pl Myślicie, że to może być wiarygodne źródło informacji? Byłabym wdzięczna za wszystkie wskazówki i rady :)
Awatar użytkownika
Finan
Posty:1
Rejestracja:14 kwie 2018, 11:40

14 kwie 2018, 11:42

Rzeczywiście ta stronka może okazać się bardzo przydatna ! Dobrze, że ją tutaj wrzuciłaś
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

08 cze 2018, 08:52

Nigdy nie korzystałam z karty kredytowej i nie zamierzam.
Awatar użytkownika
Lindka
Posty:9
Rejestracja:23 paź 2021, 13:40

23 paź 2021, 13:51

Przez przypadek kiedyś w trakcie zakupów w necie trafiłam na opcję zapłaty Twisto - to odroczone płatności. Dla mnie to dużo fajniejsze i korzystniejsze niż karta kredytowa. Musiałam się zarejestrować, ale to poszło szybko i gładko. Mam kartę płatniczą, którą płacę za większość moich zakupów. Bezpiecznie i wygodnie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl