Konto dla młodej osoby

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

25 wrz 2017, 19:39

Ligenza pisze:Dla młodzieży, tak - przejezyczyłem się. A w praktyce wygląda to tak, że nic co związane z kątem dziecka nie dzieje się bez mojej wiedzy?
Szanowny Panie, wszystko jest pod Pana pełną kontrolą. Nest Konto Samodzielne to konto, którego Pan jest posiadaczem, a więc ma Pan stały wgląd w historię transakcji.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

27 wrz 2017, 19:33

Widziałem też, że NestBank otworzył nowe konto, Rodzina 500+, na czym to polega? Związane jest z tym programem rządowym?
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

02 paź 2017, 13:12

najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj w jakim banku założyć konto tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

02 paź 2017, 19:54

Ligenza pisze:Widziałem też, że NestBank otworzył nowe konto, Rodzina 500+, na czym to polega? Związane jest z tym programem rządowym?
Szanowny, Panie konto bankowe 500 plus w Nest Banku to konto rodzinne niezwiązane z programem rządowym. Posiadając to konto można zyskać rocznie do 200 zł na kieszonkowe dla swojego dziecka! Wystarczy być posiadaczem Nest Konta w Nest Banku, złożyć wniosek o przystąpienie do Programu 500 plus i przelewać na nie wynagrodzenie min. 2500 zł). Następnie trzeba wskazać je jako konto do wypłaty świadczeń. Co kwartał można otrzymać premię w wysokości 50 zł każdą (maksymalnie do 200 zł). Premia zostanie wypłacona na Nest Konto w terminie 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego, za który została naliczona. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/500-plus.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

25 paź 2017, 11:18

Jeżeli dla młodej to może konto z cyfrowymi walutami? Zerknijcie sobie - https://bitbay.net/pl/konto-osobiste . Myślę, że takie konta to przyszłość, a teraz młodzi ogarniają wszystko przez Internet więc dobra opcja, no i można też sporo na takim koncie zarobić, więc tym bardziej dobra opcja. Trzeba się jedynie trochę znać.
donder
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:30 paź 2017, 19:40

30 paź 2017, 19:44

Inteligo ma dobre konta. Wszystko za darmo, prosta obsługa.
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

08 gru 2017, 13:21

A tak ogólnie to jak wygląda kwestia lokaty w Nest Banku, by takową otworzyć trzeba w ogóle posiadac konto?
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

12 gru 2017, 12:08

Witajcie! Chciałabym zmienić konto bankowe na inne , takie które jest bardziej korzystne. Teraz mam konto w mBanku , ale nie bardzo mi pasują warunki. Sprawdzałem konta studenckie i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?
Awatar użytkownika
PKOBP
Posty:1
Rejestracja:12 gru 2017, 16:58

12 gru 2017, 17:03

Polecam Konto dla Młodych - darmowy rachunek, przelewy internetowe, bankomaty w kraju i za granicą. Kartą wystarczy zapłacić 5 razy - kwota nie ma znaczenia. Więcej informacji tutaj: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=724
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

12 gru 2017, 20:13

Ligenza pisze:A tak ogólnie to jak wygląda kwestia lokaty w Nest Banku, by takową otworzyć trzeba w ogóle posiadac konto?
Szanowny Panie, brak konta bankowego w Nest Banku nie jest przeszkodą, aby móc otworzyć lokatę. Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl