Konto dla młodej osoby

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

10 sty 2018, 20:13

A posiadając konto w Nest Banku można liczyć na lokatę dłuższą niż 3-6 miesięcy? Jak z tym jest?
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

18 sty 2018, 17:03

Ligenza pisze:A posiadając konto w Nest Banku można liczyć na lokatę dłuższą niż 3-6 miesięcy? Jak z tym jest?
Szanowny Panie, osoby posiadające konto bankowe w Nest Banku, jak i te które go nie mają, mogą liczyć na taką samą ofertę lokat (różnią się jedynie nieznacznie oprocentowaniem). Szczegóły oferty lokat dla Klientów Nest Banku znajdzie Pan na stronie internetowej nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

27 sty 2018, 11:15

A tak jeszcze w temacie Nest Banku, czy można za zgodą rodzica osoba, która nie ma ukończonych 18 lat może założyć konto w waszym banku?
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

30 sty 2018, 17:57

Ligenza pisze:A tak jeszcze w temacie Nest Banku, czy można za zgodą rodzica osoba, która nie ma ukończonych 18 lat może założyć konto w waszym banku?
Szanowy Panie, w Nest Banku mamy Nest Konto Samodzielne dla młodzieży poniżej 18-go roku życia. Konto to pozwala na bezpieczne wprowadzenie dziecka w świat finansów. Do otworzenia tego konta wymagane jest posiadanie Nest Konto w Nest Banku. Aby je otworzyć wystarczy zalogować się do swojego Nest Konta i złoży wniosek o „Nest Konto Samodzielne”. Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim: pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13–18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale osoba dorosła jest jego posiadaczem, a więc można mieć stały wgląd w historię transakcji. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, można od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta dziecko. Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płaci się nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/konta/konto-samodzielne.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
kuchara0
Posty:4
Rejestracja:04 lut 2018, 15:16

04 lut 2018, 15:17

Ja jako studentka miałam otwarte konto studenckie 360 w Millenium i bardzo sobie chwaliłam :)
Awatar użytkownika
Urubek
Posty:4
Rejestracja:26 lut 2018, 19:49

26 lut 2018, 19:51

Mam do Was takie małe pytanko. Mianowicie chodzi mi o ekonto standard. Czy ktoś z Was korzysta może z niego ? Bardzo chciałbym się dowiedzieć coś więcej, bo noszę się z zamiarem zamknięcia swojego obecnego i otwarcia właśnie tego. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc
Awatar użytkownika
lufkina
Posty:4
Rejestracja:07 mar 2018, 14:10

07 mar 2018, 14:13

Witam serdecznie wszystkich, którzy zastanawiają się, które konto bankowe wybrać. Polecam wam ten oto ranking: https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych - który moim zdaniem jest naprawdę pomocnym narzędziem jeśli chodzi o wybór.
barteksm
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 lis 2017, 12:52

19 mar 2018, 13:01

Jaki bank jest najkorzystniejszy dla osoby młodej? Czy jest jakaś specjalna oferta dla tej grupy osób?
Awatar użytkownika
walwerde
Posty:4
Rejestracja:16 kwie 2018, 19:15

16 kwie 2018, 19:17

Ja wolę otrzymywać pieniądze do ręki niż na konto
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 sie 2018, 16:07

Jeżeli chodzi o konto bankowe dla młodej osoby, to sam staram się od pewnego czasu podszkolić swoją trzynastoletnią córeczkę, jeżeli chodzi o operowanie finansami. Założyłam jej nawet konto - https://www.eurobank.pl/produkty,konta- ... ,96,9.html. Niech się dziewczyna od małego uczy, co oznacza posiadanie i zarządzanie własnymi finansami.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl