Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
maniekwolszczyk
Posty:1
Rejestracja:12 mar 2019, 15:14

15 mar 2019, 15:06

Elwira3 pisze:
> Niestety, jeśli nie ma możliwości uzyskania kredytu w banku, trzeba
> skorzystać z innych możliwości. Nie ma co też z góry zakładać, że jest to
> zło konieczne, wystarczy trafić na odpowiednią firmę. Ostatnio korzystałam
> z oferty firmy Provema i byłam bardzo zadowolona. Łatwo, szybko i
> konkretnie.

Ja korzystam od kiedy tylko pamiętam z SALVUSMONEY i zawsze przechodziłem pozytywnie wniosek pożyczkowy. Z Provemy nie korzystałem, jednak dzisiaj postaram się sprawdzić jakie mają warunki, zawsze to jakaś nowa, dodatkowa opcja która w przyszłości może się przydać :)
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

03 kwie 2019, 21:12

Mnie jak przycisło to wzięłam kredyt na https://provemacredit.pl/?7483f2 wszystko online. Szybko załatwiłam wszystko i rozłożyłam sobie na 4 raty. W miarę jeśli chodzi o odsetki.
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

17 kwie 2019, 13:47

:)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

24 maja 2019, 23:23

I dobrze. Rodakom odechce się wyjeżdżać, bo tu taniej. A ja sam buduję, sam biorę pożyczki i im szybciej rodacy moi mili kupią ode mnie tym ja szybciej spłacam i zarabiam i tak w kółko. A mając takich partnerów jak np. Financial home, który mnie pożyczkuje już trzeci raz - ja zarabiam i oni i wszyscy mamy uśmiechy. Bo dobra pożyczka pod zastaw to najlepsza przyjaciółka dewelopera.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

31 lip 2019, 20:04

Osz ile ja takich ostatnich desek ratunku już miałam! na szczęście zawsze spłacam zobowiązania swoje. Z zasady w Kredyt OK biorę pożyczki. ciotka mi kiedyś poleciła i tak się ich trzymam. uczciwi są i nie doliczają nic, a różnie się słyszy o takich firmach. spłacisz na czas to będzie ok.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

22 sie 2019, 11:39

To prawda, zgadzam się. Pożyczka udzielona przez Centrum Kredytowe Zielony Słoń https://www.pozyczkinowysacz.pl/ umożliwiła mi rozkręcenie biznesu i odbicie się od dna. Bez tej kwoty na pewno bym sobie nie poradził.
Awatar użytkownika
Elwira3
Posty:3
Rejestracja:19 cze 2018, 11:36

28 wrz 2019, 20:50

Możesz spróbować w provemacredit, ja korzystam i jestem zadowolona, mój wniosek zawsze był rozpatrzony pozytywnie. Ogólnie mają korzystne warunki, nigdy nie zaskoczyły mnie jakieś niespodziewane, ukryte koszty.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

31 paź 2019, 19:35

Ja bym ci poleciła zajrzeć na stronę z porównaniami kredytów i pożyczek możesz tam znieść na pewno wile przydatnych informacji dodatkowo na stronie którą ci polecę znajdziesz ranking pożyczek które są na dzień dzisiejszy najlepsze. https://www.kredyty-gotowkowe.net 
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

30 gru 2021, 09:15

super, że dzielicie się doświadczeniami. Obecnie fajną opcją są płatności odroczone z Twisto, można tam się zarejestrować i otrzymać bonus na start. Warto to tym poczytać, bo rozsądnie korzystając płatności TWisto mogą być pomocne w wielu sytuacjach.
Awatar użytkownika
Leonia
Posty:7
Rejestracja:05 kwie 2022, 21:30

05 kwie 2022, 21:48

Też korzystam z Twisto przy zakupach. Super opcja z odroczonymi płatnościami. Twisto na spłatę daję do 45 dni w zalezności od tego kiedy robię zakupy. Spłata do 15 dnia następnego miesiąca. Już nie raz ratowało mnie to gdy zakupy konieczne a chwilowo brak gotówki
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl