Szybkie przelewy międzybankowe

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
JorSon
Posty:4
Rejestracja:11 mar 2018, 00:23

11 mar 2018, 00:28

Na czym polegają takie przelewy międzybankowe ?
Awatar użytkownika
aurelkaa
Posty:4
Rejestracja:11 mar 2018, 15:35

11 mar 2018, 15:38

Moim zdaniem to na pewno jest dodatkowo płatne - nie wydaje mi się żeby banki oferowały to "za darmo".
Awatar użytkownika
Albercik
Posty:4
Rejestracja:26 kwie 2018, 22:54

26 kwie 2018, 22:56

Takie przelewy to można z aplikacji telefonu puszczać, sam korzystam z takich usług
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 cze 2018, 11:41

W dzisiejszych czasach przepływ gotówki w niektórych przypadkach może mieć kluczowe znaczenie. Dlatego warto mieć w swoim banku możliwość szybkiego przekazania pieniędzy, tak aby w nagłych przypadkach w błyskawicznym tempie dokonać płatności. Mam konto w Eurobanku, który oferuje mi przelewy ekspresowe - https://www.eurobank.pl/produkty,uslugi ... 126,9.html według mnie są niezastąpione, zwłaszcza w sytuacji kiedy zapomnę opłacić ważny rachunek lub gdy ktoś z moich bliskich pilnie potrzebuje mojego wsparcia. Czas realizacji przelewu to tylko 10 min, a kwota którą w ten sposób mogę przelać, to nawet 3000zł. Już nie raz miałem okazję z tego korzystać i polecę takie rozwiązanie każdemu. Nigdy nie wiesz, kiedy nadarzy się sytuacja w której będziesz zmuszony do szybkiego przekazania pieniędzy, dlatego warto już dziś zabezpieczyć się na taką ewentualność. Myślę, że ty też powinieneś przemyśleć założenie takiego konta, tym bardziej, że tak jak mówisz, poszukujesz tego typu rozwiązania.
Artist81
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 lip 2018, 14:25

27 lip 2018, 15:18

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii... Nie będę w stanie pomóc...
Uważaj jednak, o czym marzysz, bo marzenia czasem lubią się spełniać.I to niekoniecznie tak, jak byś chciała
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl