Wasze konta

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
krystek
Posty:3
Rejestracja:04 kwie 2011, 23:12

05 kwie 2011, 10:53

a wszystkie tu opisane banki znajdziesz tu www.bolek.systempartnerski.pl
bossross
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:09 mar 2011, 14:17

05 kwie 2011, 12:46

Mam konto w bph. Dawno temu zakładałem, jak jeszce na studia szedłem.
I myśle nad zmianą, nie mam konta internetowego, darmowe bankomaty mam tylko euronetu, a w moim regionie za dużo ich nie ma. Nie wiem czemu, ale kartą płacić nie mogę.

Piszcie o swoich. Chętnie się rozeznam i założe sobei konto gdzie indziej.
Awatar użytkownika
arekos
Posty:5
Rejestracja:27 maja 2011, 12:50

27 maja 2011, 12:52

Zdecydowanie mBank. Polecam!
Awatar użytkownika
ulagie
Posty:3
Rejestracja:14 lip 2011, 21:24

15 lip 2011, 08:29

Ja polecam konto w Alior Banku- jedyny minus, że jeśli ktoś robi dużo wpłat w placówce musi zapłacić 0,06%,ale jeśli więcej wypłacamy- bankomaty są za darmo.

sprzątanie poznań
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

28 mar 2013, 08:36

myślałeś o oszczędnościach własnych na przyszłość polecam stronę na której są różne produkty bankowe http://szukam-kredytu.com.pl/
Awatar użytkownika
Mosby
Posty:3
Rejestracja:29 mar 2013, 22:49

29 mar 2013, 22:59

Bank Zachodni WBK.
Zalety:
Świetny panel konta internetowego.
Znakomta funkcja całodobowego przelewu natychmiastowego.
Wady:
Szybko zamykają oddziały banku.
Wysokie prowizje za użytkowanie.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

23 maja 2016, 09:41

Myślę, że oprócz podstawowych kwestii związanych z opłatami za prowadzenie rachunku bankowego, powinniśmy także zwracać uwagę na różnego rodzaju usługi dodatkowe. Na przykład dla mnie przydatną usługą są przelewy natychmiastowe w systemie Express Elixir. Korzystam z nich kilka razy w tygodniu, bo często wykonuję ważne przelewy międzybankowe ‘na ostatnią chwilę’. Lista banków, które udostępniają swoim klientom Express Elixir dostępna jest pod adresem http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

23 maja 2017, 15:32

Od dwu lat mam konto w Nest Bank. To prawdziwe darmowe konto za 0zł. Bez żadnych warunków do spełnienia. Gdy dostaliśmy 500 plus postanowiliśmy ze będziemy tam gromadzić pieniądze na przyszłość naszych dzieci. Za rok powinniśmy dostać premię w wysokości 7 % zerknij sobie na ich ofertę konto Nest Bank Co ciekawe że Nest Bank to poważna oferta partnera biznesowego z darmowymi kontami dla firm.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 cze 2018, 14:04

Ja korzystam z konta walutowego banku https://www.eurobank.pl/produkty,konta- ... 250,9.html i jestem z niego bardzo zadowolony. Większość osób z pewnością oczekuje od takiego rachunku braku opłat za obsługę, możliwości uzyskania karty płatniczej oraz niskich kosztów związanych z przelewami walutowymi. Korzystnie prezentować się będą także konta, które oferują klientowi dodatkowe usługi, np. dostęp do lokat lub rachunków oszczędnościowych w walutach, co ma znaczenie dla ludzi, którzy zamierzają przechowywać środki przez dłuższy okres czasu. Dodatkowo będąc posiadaczem takiego konta, masz dostęp do bardzo szerokiej oferty kredytowej, a także możliwość założenia lokaty w naszej rodzimej walucie. Według mnie Eurobank ma na ten moment jedną z lepszych ofert jakie dostępne są na rynku. Bez cienia wątpliwości mogę je polecić tobie, a także każdej osobie, która będzie poszukiwała idealnego dla siebie konta, bez opłat i zbędnych formalności. Konto to sprawa indywidualna, dlatego sprawdź sam i podejmij decyzję, które jest dla ciebie najlepsze.
Awatar użytkownika
Haber
Posty:3
Rejestracja:07 cze 2018, 19:24

07 cze 2018, 19:26

Ja mam konto w Millennium i sobie chwalę ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl