Angielski dla pracowników

Szukasz szkoleń? Chcesz pochwalić się kursem który właśnie odbyłeś? Zapraszamy do dyskusji.

Moderator:mkamil

mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

21 lis 2018, 17:44

Dzisiaj najlepiej jest zainwestować w dobry kurs angielskiego dla pracowników - http://www.mrbrown.edu.pl. Daje to najszybsze i najbardziej wymierne efekty. Oczywiście najlepsze są kursy na żywo, ponieważ wtedy osoba je prowadząca ma kontakt z uczestnikami.
Awatar użytkownika
Anastazy3
Posty:1
Rejestracja:22 lis 2018, 11:24

22 lis 2018, 12:20

Warto uczyć języka swoich pracowników. Może to być naprawdę przydatne.
____
www.bankinginvestment.pl/na-czym-polega-optymalizacja-podatkowa/
Awatar użytkownika
gabrysiakubel
Posty:6
Rejestracja:23 lis 2018, 14:18

23 lis 2018, 14:29

W niektórych firmach są zajęcia z języka angielskiego i uważam, ze to bardzo fajna sprawa. Każdy przynajmniej ma okazję poćwiczyć słownictwo oraz poznać nowe wyrażenia.
Awatar użytkownika
bartosz.b
Posty:1
Rejestracja:06 gru 2018, 17:09

06 gru 2018, 17:19

Angielski w firmie naprawdę podnosi poziom działalności. Warto awansować w dokształcanie swoich pracowników.

________________________________________________________________
[url=https://agencja-arcanus.pl/] detektyw Częstochowa [/url]
Awatar użytkownika
savve
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:27 paź 2017, 13:41
Lokalizacja:Łódź

25 mar 2019, 10:00

Wiele firm korzysta z kursów językowych. Nasza firma miała zajęcia w szkole Berlitz https://www.berlitz.pl/ i lekcje nam sporo pomogły, bo wyszczególnione były zwroty oraz słownictwo biznesowe. Uważam, że każdy pracownik powinien odbyć taki kurs.
mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

12 maja 2019, 15:39

Chcąc nauczyć pracowników języka angielskiego, proponowałbym wykupić im dostęp do platformy językowej Tutlo. Umożliwia naukę zdalną z pomocą profesjonalnych lektorów i wyklucza konieczność uczestnictwa w zajęciach stacjonarnie. To nie wszystko - pierwsza lekcja jest w pełni darmowa, dlatego bez żadnych zobowiązań można zobaczyć, jak wspomniana nauka wygląda.
AdamW
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:26 cze 2019, 09:18

28 cze 2019, 12:11

A może jakiś kurs online? Znacie może jakiś taki, który rzeczywiście będzie dobry?
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

18 lip 2019, 23:58

Nie wiem czy słyszeliście o szkole językowej Tutlo, w której lekcje odbywają się online. Dla firm mają specjalną i do tego atrakcyjną ofertę, dlatego warto to sprawdzić. Nauka z nimi jest przyjemna i efektywna.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty:5
Rejestracja:26 wrz 2019, 14:55

26 wrz 2019, 15:05

anako pisze:
> Nie wiem czy słyszeliście o szkole językowej Tutlo, w której lekcje
> odbywają się online. Dla firm mają specjalną i do tego atrakcyjną ofertę,
> dlatego warto to sprawdzić. Nauka z nimi jest przyjemna i efektywna.


Właśnie ja sama zapisałam się do nich na kurs online z ang biznesowego. Odświeżenie języka zawsze się przyda a tutaj mają na prawdę dużo udogodnień- choćby to, że sama decyduję kiedy i o której godzinie chcę się uczyć.
Awatar użytkownika
Nata93
Posty:15
Rejestracja:22 sie 2017, 10:37

12 paź 2019, 10:28

Tak, ja również mogę potwierdzić że biznesowy angielski w tutlo jest bogaty w zasób wiedzy i bardzo dobrze przygotowuje do stanowiska. Szefowa zapisała mnie i dwie inne osoby. Po zakończeniu kursów mamy zostać kierowniczkami z pełną obsługą w języku angielskim. Na pewno nam się uda w tej szkole.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl