Brak ubezpieczenia

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Mercato
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:30 lis 2016, 11:35

04 lip 2017, 08:34

W wielu branżach bez ubezpieczenia firmy praktycznie nie może ona sprawnie funkcjonować - z cała pewnością warto przynajmniej wykupić ubezpieczenie OC.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

04 lip 2017, 10:51

Nie ma możliwości nie wykupienia sobie chociażby ubezpieczenie OC, bo jest ono obowiązkowe. Ja mam go wykupione z http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ i polecam sobie też stamtąd wykupić. A tak po za tym to uważam to za głupotę jak nie wykupi się sobie ubezpieczenia. Dobrze, że chociaż jak się pracuje to pracodawca płaci ubezpieczenie. Dzięki temu nie trzeba płacić za wizytę u lekarza. No chyba, że idzie się do lekarza prywatnego.
Awatar użytkownika
jurek321
Posty:2
Rejestracja:19 lip 2017, 07:34

19 lip 2017, 07:39

a co to oznacza ze brak ubezpieczenia

__________________________________________________
pożyczki pod zastaw nieruchomości,,
Awatar użytkownika
Charlie
Posty:4
Rejestracja:24 lip 2017, 21:37

28 lip 2017, 16:02

Ja zawsze wykupuje ubezpieczenie OC bo przecież dla kierowców jest ono obowiązkowe, a ponad to też AC, jest może i drogie ale ja znalazłem najtańsze autocasco i czuje się przynajmniej pewnie i spokojnie na drodze. Cokolwiek sie wydarzy to mam kogoś kto to naprawi, ściągnie mnie z drogi lub cokolwiek innego. Nie muszę się martwić o jakiekolwiek problemy. A dzięki porównywarkom zaoszczędziłem środki na coś innego, bardziej przydatnego
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

03 sie 2017, 14:20

Ja od samego początku mam wykupioną polisę ubezpieczeniową dla firmy oraz oc przewoźnika ponieważ prowadzę firmę transportową i nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek straty związane z brakiem ubezpieczeń.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl