Idealna konferencja - sprawy organizacyjne

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

22 mar 2019, 17:13

Właściwy katering to według mnie wisienka na torcie, o którą warto zadbać! Dzięki https://www.lasuch.waw.pl/ udało nam się zaopatrzyć event w tradycyjne, polskie a przede wszystkim pyszne i świeże potrawy. Goście byli zachwyceni taką kombinacją. :)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

25 mar 2019, 20:53

Konferencja powinna zostać wyposażona w systemy, dzięki którym będzie ona znacznie ciekawsza, bardziej interesująca. Nagłośnienie, oświetlenie i systemy wizyjne załatwiliśmy dzięki BSC AV https://bscav.eu/ . Tym sposobem event stał się niezwykle interesujący!
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

27 mar 2019, 17:35

Od powodzenia konferencji zależy przede wszystkim miejsce, w którym zamierzamy ją przeprowadzić. My na przykład zdecydowaliśmy się na szczeciński Hotel Vulcan hotel-vulcan. pl i wszystko wskazuje na to, że była to najlepsza decyzja. Sala pomieściła 90 osób, była wyposażona we wszelkie, niezbędne urządzenia.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

23 kwie 2019, 01:47

My po konferencji zabieramy gosci w fajne meijsca zeby sie rozerwac. OStatnio we wroclawiu bylismy na strzelnicy progun :)
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

06 maja 2019, 17:27

Ciężko mówić o idealnej konferencji, jeśli nie wybierzemy właściwego miejsca w którym miałaby się ona odbyć. Znalezienie takiej miejscówki zajęło nam sporo czasu, ale wreszcie się udało! Wybór padł na Dzikie Wino koło Łodzi. Fajna okolica, ładna i dobrze wyposażona sala, parking, a do tego jest tam na miejscu restauracja z bardzo dobrym jedzeniem. Szukając sali na konferencji warto właśnie pamiętać o tym wszystkim.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

06 sie 2019, 21:13

Gdy lecieliśmy na konferencję do Londynu to musieliśmy zostawić pojazdy na parkingu przy lotnisku Modlin. Wybór padł na lotnisko www.parking-modlin.pl , gdzie za atrakcyjną cenę parking był w pełni strzeżony!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

23 lis 2019, 14:39

Bart Tour http://www.barttour.com/ odpowiadają za dostarczenie zestawów nagłaśniających dla osób prowadzących przemówienie. W pełni się spisali, gdyż urządzenia w takiej formie bardzo nam pomogły. Warto jak najlepiej zorganizować sobie tego typu event!
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

25 lis 2019, 13:59

Ja idealną konferencję organizowałem w sali konferencyjnej w Aparthotel Vanilla. Mają przestronne sale, z niezawodną klimatyzacją. Pomogli mi z całą organizacją, była kawa, herbata i przekąski :) Indywidualnie podeszli do moich oczekiwań, wszystko zrobili tak, jak chciałem. Dzięki temu konferencja wyszła naprawdę super. Mają cały sprzęt multimedialny wysokiej jakości - rzutnik działał niezawodnie, wszystko było widoczne i czytelne. Także polecam taką organizację zlecić specjalistom - miejsce to połowa sukcesu :)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

25 lis 2019, 15:19

Najważniejsze to zatroszczyć się o odpowiednie miejsce na konferencję. Udany event przeprowadziliśmy w hotelu Vulcan http://hotel-vulcan.pl/ , który był wprost stworzony do takiego wydarzenia. Tamtejsza sala konferencyjna była znakomicie wyposażona.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

19 gru 2019, 07:41

Ostatnio zainwestowaliśmy w specjalistyczne zestawy nagłaśniające. Te, które zapewnili nam barttour.com okazały się absolutnym strzałem w 10. Znacznie polepszyły one komunikację między osobą prowadzącą event a słuchaczami. A to wszystko po to, aby być w pełni zadowolonymi z eventu!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl