Jak zaoszczędzić, prowadząc firmę?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

10 sie 2016, 10:50

Sposobów na oszczędności w firmie jest całe mnóstwo, chociażby zaczynając od rezygnacji z wynajmu lokalu.
Czynsz opłacany dla własnego mieszkania również można wliczyć w koszty działalności (oczywiście nie w 100%). Z doświadczenia wiem że w przypadku działalności w domu są inne stawki do rozliczeń - dlatego polecam co najmniej poradę dobrego doradcy podatkowego np. Lawtax doradztwo-podatkowe.biz. Można na własną rękę interpretować przepisy, nie mniej każdy urząd inaczej je rozumie i tu zaczynają się problemy.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 gru 2016, 09:50

Przyznam szczerze że troszkę dziwi mnie fakt że macie problem z odnalezieniem najlepszego sposobu na oszczędzanie. Przecież w internecie nie brakuje porad na tych temat. Wystarczy wpisać szukaną frazę w wyszukiwarkę a już możemy znaleźć się chociażby na blogu http://mysloprzyszlosci.blogg.se/ Gdzie dowiemy się wszystkiego na temat oszczędzaniu. Napiszcie potem w komentarzach co o tym sądzicie.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

26 lut 2017, 22:20

Każdy pomysł, żeby zaoszczędzić jest dobry, tym bardziej, że wydatków jest masa. Ja oszczędzam na księgowej. Używam programu https://afaktury.pl/ . To spora oszczędność a prgram spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 lis 2017, 09:01

Czytałam własnie dość ciekawy artykuł ze strony http://www.serwis-uslugowy.pl/ i podobno bardzo opłaca się zainwestować w kart biznesowe. Karty biznesowe są powiązane z platformą internetową i dzięki temu wszystkie zrealizowane transakcje są od razu dostępne na platformie. Limit kwoty, jaki będzie dostępny na karcie, może być ustalony przez przedsiębiorcę. W ten sposób karty te mogą zostać wręczone każdemu pracownikowi firmy z innym limitem, dostosowanym do kompetencji i zakresu czynności, jakie wykonuje się w danym przedsiębiorstwie.
comcio
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:15 mar 2018, 15:26

06 kwie 2018, 10:22

Paradoksalnie najlepszym sposobem na oszczędzanie jest nie robienie tego. Już spieszę z wyjaśnieniem - wydając więcej naraz jesteśmy często w stanie uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji wynikłych z taniego sprzętu. Dobrym przykładem tu są firewalle asa, będące wyposażeniem sieciowym stawiającym na priorytet bezpieczeństwo i wydajność.
karolbudnowski
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:18 lut 2019, 13:18

02 wrz 2019, 10:20

Co do samochodu, nie trzeba kupować właśnie nowego auta, można brać w leasing używane, ale w bardzo dobrym stanie technicznym i w dobrym wyposażeniu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl