Problem w komunikacji i zarzadzaniu

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

26 kwie 2012, 10:21

Warto pomyśleć o odpowiednich procedurach wprowadzania produktu na rynek. Przykład nie jest dobry, bo dobrze działająca firmie, zgodnie z teorią zarządzania, produkt wprowadza właśnie od działu marketingu. To on jest odpowiedzialny za badania rynku, stworzenia wizerunku marki i dobra produkowanego pod jej szyldem. Dopiero potem projekt produktu jest 'realizowany' w innych działach. Jeżeli dział marketingu dowiaduje się o wprowadzeniu produktu w trakcie działania, to jest coś nie tak w firmie i jeśli nie będzie zmian, upadnie.
Awatar użytkownika
krystyna123m
Posty:3
Rejestracja:14 wrz 2012, 15:01

14 wrz 2012, 15:05

POlecam szkolenia house of skills :)
Sprawdź czy pozycjonowanie się opłaca
cersei234
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:06 wrz 2012, 13:33

21 wrz 2012, 14:15

dokładnie, zgadzam się z daknez. każda firma działa wg ustalonych reguł, każdy dział do wykonania określone funkcje, najwidoczniej w takich firmach pracują osoby niekompetentne. zazwyczaj tez okazuje się, że osoby, które mają problem z przekazywaniem najprostszych informacji w firmie albo mają jakiś problem związany z ambicjami albo generalnie mają jakieś braki w podstawowej sferze jaką jest komunikacja międzyludzka.
osoby zainteresowane dermatologią a w szczególności działem, jakim są choroby skóry zapraszam do odwiedzenia strony na ten temat
scarlett_26
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:31 paź 2012, 12:27

12 lis 2012, 14:39

Nie radzisz sobie sam wiec skorzystaj z pomocy firm, które chętnie zrobią to za Ciebie. Firma Quantum oferuje kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu kadrowo –płacowego. Oferuje nie tylko wykonywanie zadań administracyjnych. Czynnie uczestniczy w kreowaniu efektywnej polityki personalnej poprzez tworzenie systemów zarządzania kapitałem ludzkim tj
Pomaga tworzyć politykę szkoleniową i układamy system szkoleń tak, aby zainwestowane środki wróciły do organizacji. Dba o poprawne relacje między pracodawcą a pracownikiem!:)
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

06 kwie 2013, 18:26

W zarządzaniu firmą często pojawiają się problemy w komunikacji na różnych poziomach i nie tylko. U nas ostatnio był problem z raportowaniem, ale znaleźliśmy narzędzie Easy Reporter - http://hrcontrolling.pl/rozwiazania/easy-reporter
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

27 maja 2015, 19:50

też miałem w firmie podobne problemy, ale to wiele zależy od ludzi. Nimi trzeba umieć zarządzać, a jak się nie umie, to trzeba się nauczyć. Ja chodziłem nawet na terapię tego typu http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-dla-biznesu/ gdzie poza innymi rzeczami pani psycholog mówiła mi, jak mam współpracować z innymi. Jak mam ich traktować. Nie tylko w firmie, ale w ogóle w życiu. To bardzo przydatna wiedza. Uważam, że każdy, kto kieruje innymi powinien taką posiąść, wtedy nie tylko jemu będzie lepiej, ale tez pracownikom, a w konsekwencji zyska na tym firma.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

20 lip 2015, 12:30

Często problemem jest to, że pracodawca nie chce przyjąć uwag pracownika, nawet jak są odpowiednie i merytoryczne.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

18 lip 2016, 11:42

Na rynku jest bardzo dużo rozwiązań pod kątem zarządzania, dlatego dobrze jest określić o jakie zarządzanie i jakiej branży chodzi. Tutaj opisywane jest zarządzanie produkcją http://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/pr ... -produkcja znajdziesz też zarządzanie relacjami z klientem, czyli tzw. CRM. Poczytaj, porównaj i wtedy coś wybierzesz.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

26 cze 2017, 15:34

Skoro zauważyłeś problemy natury komunikacyjnej w swojej firmie, to powinieneś jak najszybciej wdrożyć takie rozwiązania, które je wyeliminują. Polecam poczytać ten artykuł: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... unikowaniu , bo okazuje się, że wedle badań naukowych - niektóre typy zachowań wywołują u ludzi reakcje obronne i hamują komunikowanie się, inne zaś powodują uczucie, że są wspierani, co ułatwia porozumiewanie. Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego.
Awatar użytkownika
Sieciak
Posty:15
Rejestracja:15 lip 2021, 08:48

20 lip 2021, 08:46

Jeśli masz problemy w firmie i chcesz usprawnić jej działanie to zerknij sobie na Firmao. pl - zarządzaj firmą online, który posiada funkcje pomagające w zarządzaniu firmą. Teraz na ich stronie jest darmowy okres próbny więc możesz sobie przetestować
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl