Sposoby oszczędzania w firmie - często lekceważone punktu

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

03 lip 2016, 08:55

Pamiętajcie, że wiele można zaoszczędzić, żyjąc ekologicznie. Kupcie do firmy lodówkę czy jakikolwiek inny sprzęt, który "zje" mało prądu. A jak nie wiecie, jaki sprzęt najlepiej kupić, to zapytajcie kogoś, kto się zna. Świetni fachowcy są na przykład tu: https://www.restartagd.pl/miasto/napraw ... agd-opole/.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

05 paź 2016, 18:01

Praca w biurze niestety wiążę się z tym, że pewne wydatki są konieczne. Ja na przykład nie wyobrażam sobie, żebym miał zrezygnować z usług firmy sprzątającej.
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

19 paź 2016, 15:24

Przy prowadzeniu firmy warto postawić na stałą współpracę z kancelarią prawną - prawnicy na bieżąco monitorują kwestie prawne, pilnują terminów. Przy takiej alternatywie koszt jednej sprawy jest o wiele mniejszy niż jednorazowa usługa. Spółka http://kancelaria-prawna-prolaw.eu/ oferuje kompleksową obsługę w tym pisanie dokumentów i występowanie przed urzędami.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

31 paź 2016, 00:28

Potrzebuję kontaktu z osobami prowadzącymi sprzedaż w sklepie internetowym, halo halo odbiór? Moja znajoma mnie namawia na oprogramowanie którego nazwy nie wymienię. Chciałabym się sprzeciwić bo mam czuja żeby trzymać się z daleka ale nie mam argumentów. Co robić?
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

02 lis 2016, 12:37

nie wiem w prawdzie jak wg Ciebie miałabym pomóc ale jeśli jest taka możliwość, to oczywiście podejmę się :)
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

02 lis 2016, 17:35

Bo chodzi o to, że mam swoje oprogramowanie i anie mogę znaleźć dobrego asystenta sprzedaży, szczerze mówiąc chyba mam pecha albo po prostu nie wiem. w każdym razie ona próbuje mnie namówić że w takim razie trzeba mieć inne oprogramowanie i ona mi doradzi takie eleganckie, amerykańskie. zbijam się oczywiście, ale wcale mi nie do śmiechu jak nie potrafię uargumentować dlaczego nie. wymyśliłam więc, że po prostu znajdę dobrego asystenta to się ode mnie odczepi po prostu. tak więc - pomocy :/
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

04 lis 2016, 14:09

podaj wytyczne i kryteria jakie trzeba zachować to coś ci znajdę, bo nie każdemu każde pasuje. jeśli będzie pasować to i moje mogę szerzej opisać.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

07 lis 2016, 10:38

Samo oprogramowanie powinno być dopasowane do wymagań firmy, więc bez analizy przedwdrożeniowej się nie obejdzie. Na samym początku powinniście się zastanowić, jakie obszary ma obejmować system. Jak zależy Wam na elektronicznym obiegu dokumentów to masz tutaj dobry poradnik http://nf.pl/manager/chcesz-wdrozyc-ele ... ,,54982,97 wszystko jest rozpisane na przykładzie konkretnego oprogramowania.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

07 lis 2016, 15:50

no to co, głównie obsługa sms i faktury dla kupującego. co mi tam jeszcze, no żebym mogła dzięki temu mieć w jednym miejscu zamowienia i allegro i ze sklepu. i to, czego nie umiem nazwać - ale żebym mogła dodawać zdjęcia nie z internetu tylko z komputera bezpośrednio bo jak one mają być gdzieś w internecie to trzeba za trzymanie tego zdjęcia tam płacić a ja bym nie chciała.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

09 lis 2016, 20:27

to chyba mój najbardziej się nada a przy tym nie jest drogi, tu https://sellasist.pl/#features jest link bezpośrednio do możliwości, bo ja nie bardzo pamietam ale możesz sobie posprawdzać z wymaganiami już szczegółowo
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl