Sposoby oszczędzania w firmie - często lekceważone punktu

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

06 mar 2018, 12:30

lepsze to niż oszczędzanie na towarze ;) SZANTAL, jakie jest to Twoje oprogramowanie? Kilka słów można prosić?
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

07 mar 2018, 21:44

Jasne, nie ma sprawy. Korzystam z http://www.sellingo.pl i jak najbardziej polecam. Sprawdza się i dla początkującego, a takim byłem i w tym momencie kiedy mam już kilkanaście miesięcy prowadzenia działalności za sobą. Brak kosztów ukrytych, nie ma awarii, nie ma pozostawiania klienta samemu sobie. Kwota jest śmiesznie niska za takie usługi.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

08 mar 2018, 13:05

widzę, że jest napisane, że korzystać można i za darmo. na jakiej zasadzie to działa?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

09 mar 2018, 07:46

Takiej że jedyne co Cie w korzystaniu ogranicza to transfer i pojemność - jeśli tego potrzebujesz mało bo mało osób póki co do Ciebie zagląda lub masz mało produktów to spokojnie możesz funkcjonować na nim przez dowolny czas na pełnej parze, bo nie ma tam ani czasowych ograniczeń ani w funkcjonalności. To działa już jak normalny sklep i jest świetnym rozwiązaniem dla sklepów które dopiero się pojawiają na rynku lub dla tych co chcą miec możliwość wypróbowania tego oprogramowania bez opłat.
nuti
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:03 kwie 2017, 13:05

22 mar 2018, 12:44

Od siebie dodam jeszcze, że dobrym pomysłem jest inwestycja w oprogramowanie dla firm dzięki któremu możesz zarządzać każdym z obszarów firmy, tworzyć raporty i analizować je. Poza tym masz obieg dokumentu, więc wszystko pod kontrolą. To już kwestia tego, czego potrzebujesz oraz jaki masz na to budżet.
T85
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lis 2016, 16:42

22 mar 2018, 16:42

Ja przykładowo zainwestowałem w oprogramowanie (RESET2) dzięki czemu koszta prowadzenia księgowości są niższe.
elv
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:19 mar 2018, 09:33

29 mar 2018, 23:24

Sam spostrzegłem, że często ignorowanym punktem są możliwości korzystania z odnawialnych źródeł energii. Możliwe jest to ptzy wykorzystaniu takich urządzeń jak kolektory woltaiczne. To ich użytkowanie umożliwiło mi znaczne obniżenie rachunków za prąd.
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

04 kwie 2018, 08:18

Czasami żeby zaoszczędzić trzeba w pierwszej kolejności wydać, wydać czyli zainwestować pieniadze w oszczędności :) Na pewno sporo waszej firmie dadzą systemy klasy ERP, coś więcej o nich piszą na stronie https://nav24.pl/trendy-w-branzy-systemow-erp-na-2018/ Teraz już bardzo wiele firm małych, średnich i także tych większych korzysta z tego rodzaju udogodnień na co dzień.
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

10 kwie 2018, 10:38

W każdej firmie, niezależnie od profilu działalności jest wiele sposobów na efektywne oszczędzanie. W przypadku firm, które prowadzą działalność w Internecie niezbędna okazuje się analityka internetowa. Dzięki efektywnym badaniom i analizom, możliwe jest opracowanie skutecznych strategii marketingowych, sprzedażowych i handlowych, które przekładają się na trafne decyzje biznesowe, zwiększenie zainteresowania usługami firmy i oczywiście zyskami finansowymi. Na https://www.ideoforce.pl/oferta/analityka-internetowa/ można poczytać o szczegółach analityki internetowej.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 maja 2018, 10:52

W przypadku mojej strategii oszczędzania stosuje zasadę sześciu słoików autorstwa amerykańskiego milionera T. Harva Ekera. Metoda ta dzieli procentowo nasze finanse na sześć słoików — słoik numer 1 przyjemności (10%), słoik numer 2 większe zakupy (10%), słoik numer 3 edukacja (10%), słoik numer 4 inwestycje (10%), słoik numer 5 pieniądze dla innych (5%) oraz słoik numer 6 opłaty stałe (55%). W przypadku oszczędzania pieniędzy w swojej firmie dodatkowo stosuje specjalne oprogramowanie dostarczane przez https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nalxpense/. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie finansami własnej firmy oraz zwiększa kontrolę nad jej wydatkami.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl