Szkolenia dla pracowników

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

11 cze 2015, 12:09

A w Warszawie? Może ktoś z Was kojarzy????
Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

11 cze 2015, 12:10

Najlepiej w ścisłym centrum
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

11 cze 2015, 13:58

Tomasz82 pisze:A w Warszawie? Może ktoś z Was kojarzy????
Hm, a może słyszałeś o ośrodku szkoleniowym, który znajduje się praktycznie w samym centrum Warszawy, przy ul.Jana Pawła II 11? Jeśli nie to tutaj masz ich stronę internetową - http://saleszkoleniowe.biz/. Z tego co widzę to w ofercie mają trzy sale spotkań (12,5 m2 / 6 osób), małą salę (25 m2 / 12 osób) oraz dużą salę (37 m2 / 30 osób). Może akurat to by odpowiadało Twoim wymaganiom?
Mirek88
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 kwie 2014, 14:46

17 cze 2015, 11:45

Myślę, że najwygodniejszym dla pracowników sposobem przeprowadzania szkolenia jest forma e-learningowa. Z tego co się orientuje, można korzystać z platform, na które wprowadzane są treści tj. e-kursy czy inne informacje, dzięki którym szkolenie będzie możliwe. Platforma może zawierać np. e-lekcje http://www.elearning.ideo.pl/moduly-platformy/lekcje/, na których pracodawca/administrator zamieści wszystkie niezbędne materiały. Wydaje mi się, że taka forma satysfakcjonuje pracowników, ponieważ z kursów mogą korzystać w dowolnej chwili i miejscu.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

04 lis 2015, 12:06

Moim zdaniem, jeśli prowadzimy biznes oparty na handlu, to powinniśmy wysłać pracowników na szkolenie z zarządzania sprzedażą. Dzięki niemu nauczą się, jak rozmawiać z klientami, jak ich pozyskiwać, jak zapewniać firmie ich lojalność, jak oferować im kolejne produkty. Myślę, że zdobywając taką wiedzę i umiejętności, rozwiną siebie i przysłużą się do rozwoju biznesu.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

27 lis 2015, 18:04

U nas coś takiego organizowali, ale w połączeniu z imprezami integracyjnymi. Zerknij sobie na stronę http://trygon.pl/oferta/ może to Cię zainteresuje. A dla ilu osób takie szkolenia?
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

03 gru 2015, 14:25

A nie bedzie tansza opcja po prostu wynajac jedna osobe do szkolenia i zrobic wyjazdowke? My tak ostatnio bylismy w Rzeszowie, mielismy konferencyjna w Ferdnandzie wynajeta (tam tez spalismy), troche szkolenia, troche integracji, wszyscy zadowoleni :)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

04 sty 2016, 20:57

Chyba faktycznie skłonię się ku czemuś zewnętrznemu. Właśnie rozmawiałem też ze znajomymi trochę i jeżeli chodzi o Warszawę polecali Restaurację pod Gigantami. Przyznam szczerze, że przeglądałem stronę i robi imponujące wrażenie a znajomi z tego co mówili byli bardzo zadowoleniu z usług :D
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

14 sty 2016, 19:15

Jestem jak najbardziej za. Takie szkolenia to świetny sposób na rozwój. Tylko dzięki nim możemy być na bieżąco z różnymi zmianami, chociażby w przepisach i zapewnić efektywną pracę firmie.
Wiadomo, sporo też zależy od branży, w której działamy. Ale myślę, że takie czy inne szkolenie przyda się praktycznie każdemu.
Mnie wpadło ostatnio w oko szkolenie z rachunkowości organizowane przez WLR Training Group. Zapowiada się fajnie, tylko trzeba znaleźć trochę wolnego czasu, żeby wziąć w nim udział.
Bledzix11
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:16 lut 2014, 12:52

21 kwie 2016, 15:59

Moim zdaniem warto szkolić pracowników, ale takich, którzy są pewni - w sensie takich, którzy nie zamierzają za chwilę się zwolnić :P Żeby było taniej można samemu zorganizować szkolenie dla nich. Jak to zrobić krok po kroku mamy tutaj - http://hotelstyl70.pl/blog/zorganizowac ... ie-firmowe
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl