Co do jedzenia w pracy?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

21 cze 2018, 09:12

Oprócz samego jedzenia i przekąsek do pracy, warto przemyśleć równie ważną kwestię jaką jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Dorosły człowiek powinien spożywać około 2-2.5 litrów wody dziennie. Oczywiście wodę można zastąpić innymi napojami jak np. kawa lub herbata, ewentualnie soki z niską zawartością cukru. Osobiście polecałbym do śniadania lub jakiegokolwiek posiłku w pracy zaparzyć sobie dobrej, aromatycznej herbaty. Nie od dziś wiadomo, że herbata ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Właściwości herbaty pomagają chronić nasze serce, a także przedłużają młodość. Ja w największej mierze lubię pić herbatę ze względu na to, że każdy łyk sprawia iż na chwilę zapominam o całym świecie, jest to taka moja chwila relaksu i wyciszenia podczas całodziennego zgiełku. Moją ulubioną herbatą jest https://www.domherbat.pl/product-pol-82 ... Blend.html jest to wysokiej jakości herbata assam o bardzo intensywnym i aromatycznym smaku z delikatną nutką słodu. Wystarczy zalać herbatę świeżo zagotowaną wodą i odczekać minutę, aby móc cieszyć się wspaniałym smakiem tego napoju.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 lip 2018, 15:03

Ja ostatnio mam ze sobą zawsze lunch w pracy, ponieważ od kilku miesięcy zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Dania są świetnie przygotowane i dobrze skomponowane.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

26 lip 2018, 13:49

Wszystko zależy od twoich upodobań kulinarnych. Jeżeli w pracy posiadasz kącik kuchenny, to tak naprawdę możesz zabrać ze sobą wszystko. U mnie w biurze akurat, posiadamy stołówkę, gdzie możemy zakupić różne posiłki. Nie mniej jednak zauważyłem, że sporo ludzi zamawia jedzenie z zewnętrznych lokali, jak np. pizzę https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-brodno sam bardzo często tak robię, gdyż uwielbiam pizzę. Dodatkowo firma zamierza wprowadzić comiesięczny dzień pizzy, co nie ukrywam bardzo mnie ucieszyło.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

11 lut 2019, 21:34

W pracy też wolę zjeść ciepłe przekąski niż zwykłe kanapki, które tylko na chwilę zaspokoją uczucie głodu. Posiłek powinien dostarczyć nam energii i być pełnowartościowy. Koleżanka poleciła mi gotowe dania https://www.proporcja.pl/, które wystarczy podgrzać w mikrofali. Składają się z mięsa w sosie i dodatku w postaci ryżu lub kaszy, w zależności od preferencji. W drodze do pracy zwykle wstępuję do Żabki i tam kupuję pudełeczko. Nie trzeba przechowywać go w lodówce, czytałam że dzięki specjalnym technologiom, żywność przez długi czas zachowuje świeżość
Awatar użytkownika
jack123
Posty:3
Rejestracja:07 lut 2019, 09:42

13 lut 2019, 13:41

brrr
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

19 lut 2019, 12:33

Ostatnio zacząłem dorzucać produkty z czarnego czosnku. Zdecydowanie było warto, gdyż jest on niezmiernie zdrowy a do tego dochodzą dodatkowe walory smakowe! Rewelacyjna sprawa. Zaopatrujemy się z www.czarny-czosnek.net .
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

10 mar 2019, 19:30

Chyba najlepsze jedzonko do pracy to fajne pudełko! Odkąd jestem na diecie z Warszawskiego Dnia to autentycznie ciężko mi sobie wyobrazić, żebym w czasie pracy jadł cokolwiek innego! A Warszawski dzień - po prostu pycha!
Awatar użytkownika
undoneewareos
Posty:3
Rejestracja:12 mar 2019, 19:39

12 mar 2019, 19:44

Ja zazwyczaj robie sobie do pracy ryż z kurczakiem. Robi się to bardzo szybko i jest bardzo smaczne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl