Robiłyście kiedyś hybrydowe paznokcie?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
KrolewiczPremos
Posty:4
Rejestracja:08 lut 2019, 19:18

10 lut 2019, 08:59

Z racji, że jestem facetem to jeszcze nigdy nie robiłem sobie paznokci, ale za to moja dziewczyna bardzo często wybiera się do salonu kosmetycznego na robienie hybryd. Najczęściej korzysta z salonu paznokcie-lublin. pl. Muszę przyznać, że paznokcie ma zrobione zawsze bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
chainy
Posty:1
Rejestracja:21 kwie 2020, 23:58

21 kwie 2020, 23:59

ja robiłam, ale niestety mi jakoś hybrydy nie służą. Paznokcie miałam po nich w tragicznym stanie. Teraz to głównie używam takiej odżywki z Eveline 10w1 co jest w kolorze frenchu i nie mam potrzeby robienia inaczej panozkci :) bo są one teraz jednocześnie wzmacniane i mają ładny kolor ;)
Awatar użytkownika
Anka
Posty:1
Rejestracja:14 mar 2021, 13:38

14 mar 2021, 13:42

Ja od jakiegoś czasu sama robię sobie paznokcie. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, ale jak podliczyłam ile mnie to kosztuje, to stwierdziłam, że zainwestuje w zestaw hybrydowy do paznokci z AllePaznokcie, kilka prób i już teraz całkiem fajne hybrydki mi wychodzą :)
Kamilla36
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:20 sie 2020, 17:08

25 lut 2022, 23:35

Kiedyś próbowałam samodzielnie zająć się robieniem paznokci, ale strasznie w ten sposób zniszczyłam swoją płytkę paznokcia. Pamiętam, że stosowałam wtedy wiele odżywek, a jedynie eveline sos mi pomogła. Od tamtej pory stosuję wyłącznie ją.
Awatar użytkownika
Afika
Posty:4
Rejestracja:03 cze 2022, 22:09

15 lip 2022, 20:49

Z różnych powodów musiałam zrezygnować z hybrydy, a że chciałam mieć piękne, mocne i długie paznokcie, stosuję serum utwardzające od eveline. ku mojemu zdziwieniu działa naprawdę dobrze, więc warto je stosować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl