Spuchnięte oczy i zatkany nos - alergia?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

09 lip 2019, 23:25

Najważniejsze to według mnie skorzystać z pomocy i wsparcia zaufanego, sprawdzonego alergologa. A pomocy tego typu udzieliło mi centrum medyczne Medidens www.alergolog-czestochowa.pl w Częstochowie. Z ich pomocą pokonaliśmy alergię!
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

10 lip 2019, 07:43

Wina może niekoniecznie leżeć po stronie alergii. Ja bym na Twoim miejscu przeszedł przez stosowne badania laboratoryjne. W Łodzi znajduje się laboratorium APC http://apc-analizy.pl/ , gdzie mógłbyś wykonać tego typu badania. Uwierz, że warto!
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

16 paź 2019, 14:27

Ja jestem alergikiem wziewnym. Kurz to dla mnie armagedon. Zrobilam odpowiednie testy no i wiem czego unikac. Wiadomo jednak że nie da sie całkowicie wyeliminować kurzu dlatego kupiłam oczyszczacz powietrza Coway. Po tym czasie intensywnego użytkowania moge powiedziec ze byl to najlepszy z możliwych zakupów. Oczyszczacz jest cichutki, solidny i prosty w obsludze. Dla alergików opcja idealna. Mamy małe mieszkanie wiec kupilismy jeden i co jakiś czas zmieniam mu miejsce by oczyszczał całe mieszkanie. Moja alergia w domu nie daje o sobie znać
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

04 maja 2020, 10:43

jasne, ze to mogą być objawy alergii :) ale by móc ustawić odpowiednie i skuteczne leczenie to lekarz musi wiedzieć, na co konkretnie jesteś uczulony. Moim zdaniem najlepszym i najbardziej wiarygodnym testem dostępnym na naszym rynku w chwili obecnej jest test Faber. Robiony z krwi, dostępny dla kazdego bez względu na wiek czy obecne leczenie.
Awatar użytkownika
Konan
Posty:8
Rejestracja:27 kwie 2020, 12:10

26 maja 2020, 12:38

Bardzo prawdopodobne, że to alergia, ale lepiej jeszcze skonsultować to z lekarzem. Teraz alergicy mają najgorzej, bo zbliża się czas pyleń itp. Ja w domu poradziłem sobie z alergenami, kupując oczyszczacz powietrza od Klimawent. Naprawdę dużo mi pomógł. Wyeliminował praktycznie do zera drobinki kurzu w powietrzu, dzięki czemu już nie kicham i nie łzawię. Do tego w ładną pogodę nie boje się otwierać okien i wietrzyć, bo wiem, że poradzi sobie także z roślinnymi alergenami. Polecam takie urządzenie każdemu alergikowi, mi przywróciło wiarę w to, że wiosną i latem mogę czuć się swobodnie i nie zmagać się w domu z objawami alergii.
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

12 kwie 2021, 17:48

zaczął się już sezon alergiczny, mnie jak zwykle męczy katar, duża ulgę daje mi psikanie nosa wodą morska marimer izotoniczną, fajnie nawilża i ma dobry skład
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl