Stres przyczyną drażliwego jelita?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

bankier0
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:02 kwie 2018, 18:24

30 cze 2018, 00:55

Mnie się obiło o uszy, że to może być nietolerancja glutenu. Warto o tym poczytać: http://zdrowie-codzienne.blogspot.com/2 ... dliwy.html Może to jest źródło Twoich problemów.
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

06 lip 2018, 08:58

hmm myślę, że może to być przyczyną dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Warto jednak udać się na specjalistyczne badania aby stwierdzić taką przypadłość. Dobrym pomysłem też jest skorzystanie z zabiegów wspomagających układ trawienny jakich jak https://biomedcomplex.pl/index.php/hydrocolonoterapia . To bezpieczna metoda na pozbycie sie z jelit toksyn, złogów i pasożytów.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

20 cze 2019, 20:52

A może nadszedł czas na skorzystanie z usług specjalistów, którzy pomogą Ci z nietolerancjami pokarmowymi? Pamiętaj, że wina niekoniecznie musi stać po stronie stresu. Na Twoim miejscu udałabym się do PROmedicum, specjalizujących się w leczeniu tego typu schorzeń.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

12 gru 2019, 13:10

Stres może być przyczyną wielu chorób tak naprawdę. Dlatego trzeba go po prostu unikać i starać się jak najmniej doprowadzać do stresujących sytuacji. Ja często w pracy szybko musiałam jeść i przez to nabawiłam się właśnie wzdęć i zaparć. Bo wiecie jak to jest, szybko trzeba coś robić a później Twój organizm cierpi. Całe szczęście teraz pomaga mi we wszystkim w zasadzie wyrób Intesta, bo ona ma pozytywny wpływ na mój organizm i głównie na układ trawienny
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

27 lut 2020, 08:41

Stres ma mega destrukcyjne działanie dla całego organizmu wiec nie zdziwiłabym się gdyby był w stanie powodować dolegliwości jelitowe... może warto skorzystać z pomocy psychodietetyka albo udać się do jakieś dobrej poradnio dietetycznej ? Jak mieszkacie we Wrocławiu to polecam Rymkiewicz System. Chodziłam tam kiedyś do pani Olgi ( zanim jeszcze poszła na urlop macierzyński) ale cała poradnia funkcjonuje normalnie także jak najbardziej warto skorzystać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl