Programy partnerskie

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

14 sie 2013, 11:58

Nigdy nie próbowałem z comperia pp, ale zerkne
Awatar użytkownika
Sedmi22
Posty:2
Rejestracja:26 sie 2013, 09:45

26 sie 2013, 09:52

Tak ComperiaLead polega na tym, że na własnej stronie internetowej, pojawia się porównywarka finansowa, jeśli ktoś z użytkowników strony skorzysta z oferty banku to my wtedy zarabiamy. Można też od jakiegoś czasu polecać usługi dzięki aplikacji mobilnej i wtedy zarabiamy za złożony wniosek.
Eryk
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 wrz 2010, 17:22

04 sie 2014, 13:26

Ja działam w programach partnerskich ponad 2 lata, ale traktuję, to jako dodatkowe zajęcie ( przynajmniej na razie ). W ciągu tych 2 lat zarobiłem ponad 12 tys. na różnego rodzaju programach partnerskich. Nie są to jakieś zawrotne kwoty, ale na wypasione wczasy wystarczy :-)
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 paź 2014, 15:18

Sprawdzam różne oferty na forach i dużo osób mówi też o zjawisku jakim jest dropshipping oferowany przez firmę z Chin. To jest dobry pomysł na biznes, bo jesteśmy w sumie tylko pośrednikami w transakcjach. Nie musimy zamawiać towaru, bo firma wysyła go bezpośrednio od siebie z magazynu do naszego klienta. Ktoś słyszał już o takim rozwiązaniu?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

28 mar 2015, 18:18

Co do działania w programach partnerskich,
to polecę lekture w tym temacie: :arrow: http://aleksandraniedzielska.pl/jak-zar ... rtnerskie/
Dużo ciekawych opcji, opisy programów no i info od czego tam zacząć
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

03 cze 2015, 11:48

Wsparcie sprzedaży za pomocą programów partnerskich to ciekawe rozwiązanie. Podobno ciekawą ofertę ma Ideo. Wspiera sprzedaż ima nawet dedykowane oprogramowanie. Można sobie poczytać o tym na http://www.ecommerce.ideo.pl/wsparcie-sprzedazy/ Takie programy partnerskie uważam za ciekawe rozwiązanie.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

16 mar 2017, 11:23

W sieci znajduje się dużo reklam obiecujących szybki zarobek bez ciężkiej i systematycznej pracy. Tego typu rewelacje należy ignorować ponieważ są zwykłą fikcją a czasami nawet próbą oszukania nieświadomych użytkowników internetu. Dlatego na stronie http://performance360.pl/najlepsze-prog ... tnerskich/ koncentrujemy się wyłącznie na dobrych i wiarygodnych sposobach pracy w domu przez internet. Nie opisujemy metod nieefektywnego zarobienia angażujących zbyt wiele wartościowego czasu przy niewielkich korzyściach materialnych.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

21 mar 2017, 20:34

dość prosto jest trafić na dobry program partnerski, tylko trzeba wiedzieć, zorientowac się co naprawdę przyniesie nam korzyści. ja miałem bardzo intratną propozycję takiego programu z wysyłki paczek ale warunki do spełnienia były po prostu nierealne. tymaczasem później przy korzystaniu z sendego okazało się, że wystarczy że kogoś wprowadzę do korzystania a od każdej jednej jego paczki ja mam profit - proste, sensowne i korzystne :)
Awatar użytkownika
Domexz
Posty:4
Rejestracja:27 mar 2017, 10:05

27 mar 2017, 12:07

U mnie programy partnerskie się nie sprawdzają. Mój blog nie ma jeszcze wystarczającej liczby odwiedzin.
marek122
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:06 kwie 2017, 20:00

06 kwie 2017, 21:45

Ja korzystam z Novem i Bankier. Mają najwyższe prowizje plus są uczciwe.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl