serwisy społecznościowe

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

krzysztof87
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:25 lip 2011, 16:08

08 wrz 2011, 11:44

kahuna pisze: Znalazłem artykuł na ten temat wraz z rankingiem popularności fanpage- ów.
Przyznam szczerze, że wysoka pozycja części z tych fanpage'ów jest dla mnie prawdziwym zaskoczeniem...
foreign_stamp
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 wrz 2011, 12:58

03 paź 2011, 10:39

Nowym serwisom społecznościowym na polskim rynku byłoby niewyobrażalnie trudno "przebić się". Najważniejsze czego potrzeba to olbrzymi kapitał na wejście i niezwykle innowacyjny i oryginalny pomysł, a o to w tej chwili już naprawdę ciężko.
molu
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:10 lis 2011, 11:50

10 lis 2011, 14:30

Myslę, ze fb ma taki potencjał, ze wkrotce będziemy mówić o dużych firmach, które przez niego wyplynęły na rynku
MariuszB
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:24 lis 2011, 19:35

24 lis 2011, 19:58

Obserwując jak w Polsce zmienia się moda na portale społecznościowe jest to jakiś plan, ale żeby pobić fb potrzeba naprawdę dobrego innowacyjnego pomysłu. Ekipa z googla tworzy już swój bodajże 3 portal, poprzednie okazały się za słabe żeby się przebić, więc nie jest to takie łatwe.
Oleeek31
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:12 lis 2011, 18:24

28 gru 2011, 17:05

Owszem, na portalach społecznościowych można zarobić, ale teraz trzeba wymyślić coś naprawdę nowego bo rynek jest nasycony. Google+ dodaje podobno fajne, funkcjonalne aplikacje, ale nie miałem jeszcze okazji tego wypróbować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl