Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
piotrek
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:27 gru 2010, 13:58

12 lis 2012, 09:07

Zgadzam się z Piotrasem AGD to ciężki temat, trzeba mieć dobry pomysł na e-biznes. Warto również zastanowić się nad dobrym wsparciem i nie mam tu na myśli zakupów grupowych. Zastanowiłbym się natomiast nad współpracą z monsterio.pl Dzięki nim można szybko i skutecznie zwiększyć sprzedaż w swoim e-sklepie. Dodatkowo do końca roku abonament premium jest za darmo. Można więc za free zobaczyć jak to działa.
lament
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:29 lis 2012, 16:41

29 lis 2012, 17:15

W moim mniemaniu jeżeli ktoś myśli poważnie o prowadzenie sklepu internetowego musi posiadać spory kapitał, aby to miało sens. Budowa konkretnego sklepu to już niezła sumka + promocja, a tutaj dopiero się zaczynają schody. Jeżeli nie ma odpowiedniego kapitału to raczej nie ma co się w to pchać. Szkoda czasu.
Awatar użytkownika
djhammer
Posty:2
Rejestracja:17 lis 2012, 19:53

02 gru 2012, 15:08

Nie od liczby sklepów internetowych zalezy sukces Twojego sklepu tylko od tego co będziesz tam oferował.
max-shop_pl
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:18 gru 2012, 13:44

19 gru 2012, 10:08

Sklep internetowy to doskonały sposób na prowadzenie biznesu. Taka działalność niesie za sobą całe mnóstwo pozytywów. Przede wszystkim możliwość pracy w domu, do tego szybki kontakt z klientami i możliwość tworzenia wspaniałego marketingu (promocje, kody rabatowe, obniżki).
Dobry sklep ma też integracje z allegro więc grono kupujących poszerza się o kolejny model sprzedaży.

Jeśli szukasz profesjonalnego sklepu internetowego to polecam MaxShop. Posiada ogrom różnych integracji, do tego cały szereg rozwiązań do tworzenia marketingu i świetnie się pozycjonuje.
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

07 maja 2013, 09:26

Każdej sklep internetowy powinien skorzystać z analityki internetowej. http://www.webmetrics.pl/analityka-internetowa Trafne decyzje na temat inwestycji w działania online to realne oszczędności i dodatkowe przychody Twojej firmy. Zobacz Web Metrics .
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

21 maja 2013, 11:50

Dla mnie zakupy internetowe to przede wszystkim wygoda, bo nie mam za bardzo czasu łazić po sklepach. Lubię http://techsat24.pl/ za różnorodność towarów, możliwość wybierania i przebierania, i przesyłkę w jednej paczce. Duży plus za błyskawiczną realizację zamówienia! I dodatkowo cały czas poszerzają swoją ofertę, więc jak tak dalej pójdzie, to nie będę korzystać z żadnego innego sklepu.
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

27 maja 2013, 10:46

Tak jak powiedział któryś z poprzedników - teraz samo założenie sklepu to niewiele, trzeba umieć go dobrze wypozycjonować, by potencjalny klient odnalazł go w gąszczu innych e-sklepów. Moja kuzynka zanim otworzyła sklep ukończyła szereg szkoleń organizowanych przez Informatykę Podkarpacką (http://www.informatykapodkarpacka.pl), złapała tam potrzebne kontakty i dopiero wtedy założyła sklep - dzięki temu uniknęła metody prób i błędów, co wiąże się ze stratami finansowymi.
palikin
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:22 maja 2013, 12:34

28 maja 2013, 14:47

Ja chciałbym założyć podobny sklep jak http://www.conrad.pl, wiecie może, która platforma umożliwia takie rozwiązania?
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

19 cze 2013, 11:44

Jeśli prowadzisz sklep internetowy to polecam Ci datAshur. Ja prowadzę i korzystam z tego programu dzięki niemu dane nigdy nie zostaną przechwycone jest to nowość i rewolucja za którą warto zapłacić każde pieniążki kryptos.co
wiercinska
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:26 mar 2013, 17:04

26 cze 2013, 13:52

Jest takie przysłowie, że lepsza kilo dobrego handlu niż 100 kg ciężkiej pracy.
Sklep jak najbardziej tak, towar dobieraj pod swoją wiedzę i zainteresowania a rodzaj sklepu, reklamę i prezentacje pod klienta.
No i nie zgadzam się, że trzeba mieć dużo kasy. Trzeba przede wszystkim dobrze liczyć koszty. W sklepie internetowym nie musisz mieć dużego magazynu a dogadanych dostawców no i dobre organizacyjnie zaplecze. Sprawne dostawy, dobre pakowanie i dobrze zorganizowane przesyłki kurierskie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl