Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
marmeladeon
Posty:3
Rejestracja:07 lip 2013, 16:59

07 lip 2013, 17:09

Zależy co chcesz sprzedawać, jak znajdziesz lukę w rynku to możesz startować!
Edmund
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:12 lip 2013, 01:31

12 lip 2013, 01:44

marmeladeon pisze:Zależy co chcesz sprzedawać, jak znajdziesz lukę w rynku to możesz startować!
Dokładnie, albo znajdziesz lukę, albo znajdziesz się w odpowiednim momencie w odpowiednim miejscu. Za przykład podam Ci siebie - załozyłem sklep internetowy, w którym sprzedaję między innymi kosze brabantia znanej i renomowanej firmy. Wiedziałem doskonale już dużo wcześniej, że ludzie będą szukać koszy na śmieci w związku z nową ustawą, dodałem dwa do dwóch i tak robię interes :P
slawek.mar
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:17 lip 2013, 15:53

17 lip 2013, 16:16

Luka w rynku, dobry mechanizm, o który oparty jest sklep internetowy, mnogość form płatności, dobre ceny za przesyłkę - to pierwsze kroki do sukcesu. Kolejnym krokiem jest świadomość bycia całą dobę w pracy :-)
Awatar użytkownika
mor1
Posty:2
Rejestracja:18 lip 2013, 13:05

18 lip 2013, 13:10

Może warto też pomyśleć nad reklamą swojej strony internetowej . Polecam firmę Kreatywna Agencja Reklamowa Website-Studio.pl http://www.website-studio.pl/
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

18 sty 2014, 14:33

No właśnie, jak chcesz, żeby sklep hulał w necie, to musisz podejść do tego poważnie i profesjonalnie. Bylejakości w sieci nie brak i ci co ja stworzyli narzekają na kiepskie obroty. Po pierwsze przyjrzyj się branży swoich produktów i pomyśl czym mógłbyś się wyróżnić, bo dziś nie wystarczy wystawić się do sprzedaży. Potem potrzebny Ci będzie dobry projekt sklepu i firma, która zrobi projekt graficzny i oprogramuje, albo dostosuje jakieś gotowe narzędzie do twojej specyfiki. Sklep musi być zoptymalizowany pod wyszukiwarki, żeby miał szanse być dobrze wypozycjonowanym. Potem pozostaje szeroki temat pozycjonowania. warto polecić to specjalistom. Zobacz portfolio tej firmy:http://www.ntsolution.com.pl/realizacje Specjalizują się w robieniu sklepów.
A jeśli chcesz sprzedawać tylko "lajcikowo" to idź na allegro.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

17 lut 2014, 09:52

Sklep internetowy to jak najbardziej dobry pomysł, można też pomyśleć o sprzedaży na allegro
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

25 lut 2014, 10:24

Tak teraz bardzo korzystnie jest sprzedawać na Allegro, choć płacimy im prowizję. Na początku warto sprawdzić statystyki allegro, gdzie sprawdzimy co tam się najbardziej sprzedaje i w jakich cenach.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

25 lut 2014, 11:15

Nie wiedziałam, że jest taka możliwość - to bardzo uprości sprzedaż na allegro
Jaro
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:27 lut 2014, 03:34

11 mar 2014, 01:23

Ja zacząłbym od strony prawnej to wszystko.
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

11 mar 2014, 11:11

Jeśli nasz sklep jest też przeznaczony na rynek zagraniczny to dobrze jest stronę przygotować pod to. Przyda się do tego tłumacz angielskiego. Sami też będziemy musieli znać język do kontaktu z klientem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl