Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Bineska
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:26 mar 2014, 11:16

01 kwie 2014, 10:01

Moim zdaniem jak najbardziej, w tej chwili wszystko dzieje się w Internecie. Z tego też powodu sama postanowiłam założyć sklep internetowy i jestem pewna, że wszystko się uda. Jako, że jestem początkująca i Ty również to z własnego doświadczenia mogę Ci jedynie pomóc w wybraniu odpowiedniego serwisu płatności online, gdyż sama jestem na tym etapie :) Otóż mi przez mój bank polecony został http://eserviceonline.pl/ Szczególnie jest to dobre właśnie dla takich początkujących osób ze względu na ich ofertę specjalną pozwalającą szybko uruchomić i wypromować własny sklep internetowy :)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

01 kwie 2014, 20:08

Czy wszystko? Nie sądzę. Ale mając sklep tradycyjny nie można zapominać o internetowym
Lutur
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:19 sty 2014, 11:43

10 kwie 2014, 10:54

Tak teraz coraz więcej firm przygotowuje dwujęzyczną wersję strony, jak wysyła towar za granicą lub profil firmy jest z tym związany. W stolicy tłumaczenia stron robi - biuro tłumaczeń Warszawa. Można wybrać z ok. 50 języków.
Aleksan
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2014, 18:28

13 kwie 2014, 18:29

ja bym się bała, że nie podołam z konkurecnją
Awatar użytkownika
Marcin86
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:14 maja 2014, 08:44

14 maja 2014, 08:54

goust pisze:Co myślicie o założeniu własnego sklepu internetowego? Czy to nadal opłacalne?
Czy ogrom sklepów internetowych nie przeszkadza w założeniu kolejnego?
Co najlepiej otworzyć i przy jakim kapitale?
1. Obecnie jest duża konkurencja, więc moim zdaniem nie warto.
2. Przeszkadza.
3. Jeżeli koniecznie chcesz otworzyć to wg. mnie sklep z markowymi butami męskimi i damskimi. Kapitał? Myślę, że kilkadziesiąt tysięcy na początek - 10-20.
Awatar użytkownika
Ania55
Posty:2
Rejestracja:16 maja 2014, 14:04

16 maja 2014, 14:11

Zakładam sklep internetowy z biżuterią. Mam problem z wyborem sklepu, ponieważ nie wszystko rozumiem. Po pierwsze co to jest integracja z hurtownią a obustronna integracja z allegro, na czym to polega? Po drugie czy jest jakaś firma, z którą nie muszę podpisywać umowy, aby mieć u nich sklep? Czy jest jakiś sklep, który pozwala na zmiany w stronie we własnym zakresie wraz ze swobodą w budowaniu własnego dresingu strony. Proszę o pomoc w wyborze dobrego sklepu internetowego.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

03 cze 2014, 14:43

Najważniejsze to zadbać o odpowiednią oprawę sklepu - naprawdę ale klienci zwracają na to dużą uwagę. Ładny sklep przyciągnie do siebie znacznie więcej klientów, którzy będą w stanie zostawić w nim swoje pieniądze. Warto jest zadbać o odpowiednia skórkę, zoptymalizowanie.
Ciekawym rozwiązaniem będą takie prezentacje 360 - w linku jest firma, z której usług skorzystałem sam kiedy zakładałem swój sklep internetowy. W jednej z zakładek można sobie zobaczyć ich portfolio. Ja byłem zadania,ze to się sprzeda i miałem rację. Zauważyłem znacznie większy ruch na stronie. Wbrew pozorom nie jest to taki duży wydatek.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zakładaniu sklepu.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

20 sie 2014, 11:05

A ile trzeba na początek wyłożyć na pozycjonowanie żeby uzyskać efekt?
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

28 sie 2014, 09:30

W zasadzie można to robić też samemu, ale przez firmę musimy dość dużo zapłacić, myślę, że co najmniej 200 zł/na miesiąc dla dobrych efektów, za miejsca 1-3 dla 1 tylko frazy zapłacimy ponad 100 zł. Można też próbować robić to samemu. Są na ten temat porady np. na http://blog.dih.pl/ co ułatwi reklamę.
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

05 wrz 2014, 11:32

Teraz za duża konkurencja na sklepy internetowe.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl