Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
pleberk
Posty:4
Rejestracja:06 lip 2016, 00:30

07 lip 2016, 00:18

a co myślicie o sprzedaży przez facebook?
Awatar użytkownika
norekkk
Posty:4
Rejestracja:11 lip 2016, 12:04

11 lip 2016, 12:17

Fanpage to teraz podstawa
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 lip 2016, 14:32

W dobie internetu jest to jak najbardziej trafny pomysł. Można w łatwy sposób trafić do sporego grona odbiorców jeśli umiejętnie poprowadzimy marketing. Zobaczcie na przykładzie sklepu http://bralbym.to/ Który odniósł niewątpliwie ogromny sukces i robi się o nich co raz głośniej. Ich oferta zyskała sobie wielu zwolenników. Ja sam z chęciom tam zaglądam.
Malv
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:28 sty 2016, 20:53

31 lip 2016, 15:57

mbaczal pisze:Sprzedaż zawsze była opłacalna. Taniej kupić drożej sprzedać
Taki biznes to ma sens. Ale to zawsze tak było. Jako przykłąd można też podać zaproszenia ślubne. Jakby sie robiło samemu to wychodzi taniej, ale jak ktoś robi to wiadomo, że jeszcze sobie policzy robociznę. Mimo wszystko ja i tak był wolała zamówić gotowe zaproszenia np stąd: http://www.zaproszeniaslubne.pl/zaprosz ... /wyprzedaz bo nie mam za bardzo zdolności manualnych żeby tak samemu zrobić.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

01 sie 2016, 15:38

Według mnie opłacalne.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

03 sie 2016, 20:45

Ja dorzucę jeszcze od siebie sklep http://kamizelkaodblaskowa.com.pl działa od dawna, mają sporo fajnych rzeczy i wysyłają towar na czas. Kupują u nich zarówno rowerzyści jak i osoby, które potrzebują odblasków w pracy, np. na budowie.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

13 sie 2016, 20:42

Ma sens, co ma nie mieć. Tylko polecam się zorientować w dwóch rzeczach najpierw: czy towar jest na tyle chwytliwy żeby interes się kręcił i czy ma pan wystarczająco dużo czasu żeby to ogarnąć bo swój biznes to jednak pożeracz wolnego. A do tego obsługa kompa - narzędzia usługi oprogramowanie. Trzeba się liczyć z bólem tyłka od siedzenia hehe
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

16 sie 2016, 04:10

jeśli już to są to trzy rzeczy ;) a jak pan tyle rzeczy przed komputerem robi, że tyłek boli to trzeba wstać i rozmasować raz na jakiś czas ;) do tego lepszy towar żeby szybciej schodził i oprogramowanie, żeby większość robiło za pana i po sprawie ;) wiem, że to nie takie proste ale w dzisiejszych czasach ........ ;)
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

16 sie 2016, 06:31

racja, ja po zmianie oprogramowania ze starego na sellingo.pl plus asystent sprzedaży z tej samej firmy to zyskałam jeśli mam być szczera z 50% czasu więcej i mogłam zając się wszsystkim sama bez dodatkowego pracownika. wprawdzie roboty mam tyle samo albo więcej niż wcześniej jeśli chodzi o czas, ale objętościowo zajmuję się większą ilością spraw i nie muszę przy tym polegać na innych co wprowadzało np błędy w komunikacji itd, a na dzień dzisiejszy stan magazynowy mi się wyswietla cyferkowo, jak czegoś ze sklepu brakuje w magazynie, to też człowiek nie zamówi bo mu oprogramowanie samo blokuje. w ten sposób jest o wiele mniej zgrzytów na linii sprzedawca - kupujący a to jest klucz do sukcesu moim zdaniem bo taki człek wróci i kupi coś drugi trzeci i dziesiąty raz.
Awatar użytkownika
jang
Posty:4
Rejestracja:24 cze 2016, 14:26

13 wrz 2016, 10:31

Masz jeszcze możliwość inwestowania w oprogramowanie, które pomoże w zarządzaniu sklepem, całym asortymentem i budżetem. Zobacz na stronie http://www.connecto.pl dlaczego tak wielu przedsiębiorców stawia na systemy informatyczne oraz ile ich to kosztuje. Mogą to być dla Ciebie cenne informacje, które pozwolą na szybsze podjęcie decyzji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl