Stres i wypalenie zawodowe

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Danko
Posty:4
Rejestracja:02 paź 2017, 20:09

02 paź 2017, 20:14

Najlepszym wyjściem będzie zmiana miejsca pracy (oczywiście jeżeli sytuacja na to pozwala i mamy gdzie się "zaczepić").
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

16 gru 2017, 18:48

Niestety stres nikomu nie służy, a przy wypaleniu zawodowym może jeszcze dość depresja. Jeżeli podejrzewasz ją u siebie to warto na pewno zajrzeć na tego http://www.zscewice.pl/ bloga. Myślę, że on co nieco może Ci pomóc.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

28 gru 2017, 17:20

Nie można dopuszczać do takiego przemęczenia! można się wtedy wpędzić w depresję albo inną chorobę. Każda praca stresuje i wykańcza, nasza w tym głowa by nauczyć się sobie z tym radzić. Polecam sport, spędzanie czasu z rodziną, wszystko co pomaga się odciąć od tego co nas stresuje. Z aptecznych wspomagaczy Biovital - na mnie działa najlepiej, sporo osób w mojej pracy też go pije. Pomoże wzmocnić organizm i uspokoić ale nie otumani. No i wielki plus za płynną formę, wielkich tabletek nikt nie lubi łykać.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

30 gru 2017, 17:54

Według mnie ciekawym pomysłem jest regularne uprawianie sportu. A dodatkowo czasem warto wyjechać na urlop i spędzić go aktywnie. Zwłąszcza zimą warto zainteresować się sportami zimowymi - https://www.sklep-presto.pl/zima/odziez ... dowe-3064/. W ten sposób łatwo poradzić sobie ze stresem ;)
Awatar użytkownika
Miarek
Posty:4
Rejestracja:08 sty 2018, 10:55

08 sty 2018, 10:59

Czasami trzeba się "przebranżowić", czy też zmienić miejsce pracy ponieważ takie wypalenie jest dość niebezpieczne.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

10 sty 2018, 11:04

Co byś nie robił[a] to jednak praca jeśli takową masz z najniższym dochodem zawsze będzie stresująca i nie zadawalajaca. Warto więc albo dokształcać się i szukać lepszej. Lub pomyśleć o własnym biznesie. Fakt że obciążenie większe ale dochody też są inne. Warto korzystać z każdej sposobności aby podnosić swoje dochody. Jeśli ktoś szuka dobrych pomysłów, nowych rozwiązań to zapraszam, podpowiem , skype janubers1
Awatar użytkownika
Mardas
Posty:4
Rejestracja:11 sty 2018, 11:23

11 sty 2018, 11:24

Dobrym sposobem na stres i wypalenie zawodowe jest np. rozwijanie swoich pasji. Bardzo to pomaga.
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

26 lut 2018, 15:50

W dzisiejszych czasach zmiana pracy to nic strasznego. Przemyślcie taką opcje, szkoda się męczyć. Ja zmieniłam prace na prawie dwa razy mniej płatną, mniej stresów, zawsze chodzę teraz wypoczęta. Kupiłam sobie psa, w sumie teraz już ma ponad 7 lat wiec nie jest najmłodszy i musze mu kupować specjalną karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-375 Decyzja o zmianie pracy była strzałem w 10, zakup najlepszego przyjaciela również;)
Awatar użytkownika
Olka983
Posty:3
Rejestracja:10 mar 2018, 13:35

10 mar 2018, 13:54

Nadmiar stresu jest szkodliwy, ale co robić, gdy nie przebywamy w odpowiednim otoczeniu ludzi. Sami o sobie decydujemy. Trudno o pozytywne efekty, gdy nie ma dobrej atmosfery w pracy. Dlatego lepiej zmienić pracę, jeśli ludzie nie dbają o pozytywną atmosferę.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

28 mar 2018, 14:00

Stres, praca - a można prościej, spokojniej. Zmieniamy pracę lub do tej jaką mamy dokładamy sobie dobry biznes. Który będzie generował nam dochody dodatkowe , na dowolne cele. Mając stałe inne dochody żyjemy w mniejszym stresie. Ci co chcą miec taki na wiele lat, czyli bezpieczny i nadający się dla każdej osoby macie opisany tu http://zarabianieodzaraz.pl.tl/IMP-Euro ... nes-.-.htm
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl