Stres i wypalenie zawodowe

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

mauer
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:27 mar 2018, 15:51

28 mar 2018, 15:32

Przeraża mnie, że wiele osób lekceważy sens istnienia urlopów i stara się oszczędzić jak najwięcej dni, nie biorąc ani jednego dnia wolnego przez kilka miesięcy. Nie tędy droga, bo bardzo szybko pojawi się przemęczenie i uczucie wypalenia zawodowego, bo umysł nie będzie mieć ani jednego dnia odpoczynku od pracy i obowiązków zawodowych. Tym gorzej, jak się przynosi pracę do domu albo rozmyśla o niej w domu.
Co do wypalenia, jest tyle kursów zawodowych, płatnych i darmowych, że nabycie nowych umiejętności i zmiana zawodu to nie jest coś niemożliwego. Jasne, potrzeba na to czasu i nakładów finansowych, ale czasami lepsze to niż perspektywa siedzenia do emerytury z tą samą rutyną zawodową.
Awatar użytkownika
michal2
Posty:1
Rejestracja:09 kwie 2018, 08:08

09 kwie 2018, 08:28

Jak człowiek wypali się to naprawdę bardzo trudno dojść do pełnej sprawności psychicznej później

_______________________________________________
tabletki na szybki porost włosów na głowie
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

09 kwie 2018, 08:36

Pogoń za dochodem to najgorsza rzecz. Tyrasz na etacie, potem jeszcze dodatkowo gdzie indziej. Aby mieć - to , tamto i wiele innych rzeczy. A do życia jak zauważysz nie potrzebny jest nowy super samochód czy TV zasłaniający całą ścianę. W życiu liczą się: rodzina, zdrowie - dopiero potem cała reszta. Żuciłem etat - miałem ok 2 tys zł na rekę. W tych czasach to nędzna egzystencja, obecnie zarabiam poprzez internet. Różne firmy, różne biznesy. Mam kilka razy wiekszy dochód i jestem wolny. Nie namawiam Cię do żucenia pracy ale do zorganizowania sobie dodatkowych dochodów, - przyda Ci się na pewno dodatkowe 2 czy 5 tys zł miesięcznie. Żyję z netu, mogę pomóc zarabiać. Wystarczą chęci, kontakt na stronie http://zarabianieodzaraz.pl.tl/
Awatar użytkownika
Michaleo
Posty:4
Rejestracja:16 kwie 2018, 08:32

16 kwie 2018, 08:34

Czasem najlepszą metodą na stres i wypalenie zawodowe jest przekwalifikowanie się na inny zawód. Zawsze można też pomyśleć o własnej działalności.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

23 kwie 2018, 09:41

Stres i wypalenie zawodowe są coraz częstsze, nie tylko w korporacjach, ale i zwykłych firmach. Domowych sposobów raczej nie ma lub są mało skuteczne. Powinna pomóc psychoterapia. W przypadku braku czasu można zapisać się na terapie zdalną, taką online jak na https://psychomedic.online mają dobre opinie i wyniki.
Awatar użytkownika
Myksio
Posty:4
Rejestracja:23 kwie 2018, 13:08

23 kwie 2018, 13:10

Najlepsze co można w takiej sytuacji, to przekwalifikować się na inny zawód. Z drugiej strony jednak może to być bardzo ciężkie.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

28 maja 2018, 11:25

Myślę, ze zakłady bukmacherskie to fajna sprawa i warto z nich korzystać. Ale musisz wiedzieć ktore z nich działają legalnie - https://bukmacher-legalny.pl/efortuna-z ... acherskie/ i nie powinno się traktowac zakładów jako głównego źródła zarobkow. Jesli nie lubisz swojej pracy to najlepiej poszukać czegoś nowego
denis12
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:11 cze 2018, 19:46

11 cze 2018, 20:44

Bo najważniejszy w całej pracy jest URLOP, bez tego ani rusz. Trzeba zmienić klimat, naładować baterie i nabrać dystansu inaczej wypalenie gwarantowane :| :|
Awatar użytkownika
luhan
Posty:4
Rejestracja:26 lip 2018, 00:13

27 lip 2018, 01:48

Z powodu stresu bardzo źle śpię, co odbija się negatywnie również na moim chłopaku. W fazie płytkiego snu owijam się kołdrą i prześcieradłem - to mój "kokon bezpieczeństwa". Problem z zabieraniem prześcieradła dało się rozwiązać - zakupiłam prześcieradło jersey z gumką ( https://www.interni.pl/product-pol-4470 ... T-053.html ). Co zrobić, żeby i kołdra pozostała wspólną własnością?
Awatar użytkownika
Kogel
Posty:4
Rejestracja:30 lip 2018, 10:25

30 lip 2018, 10:31

Stres w pracy to coś normalnego, szczególnie w czasach gdzie mamy korporatokrację :) .
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl