Szybki skrypt pod sklep internetowy

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

18 mar 2016, 12:55

Paczka jest odbierana od Ciebie z domu, to po pierwsze. A po drugie płacisz na zasadzie uzupełnianego portfela. Wpłacasz pieniążek na to "konto" i z niego opłacasz usługę kurierską. Prosta sprawa, nie trzeba na nic czekać bo to od razu widzi czy jest opłacona paczka czy nie. A że obsługuje to dhl to masz pewność, że będzie na tip top zrobione.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

23 mar 2016, 20:01

byłem na stronce esprzedaz która dostarcza tą usługę i zauważyłem przy okazji grafido. jaka jest jakość wykonywanych projektów, użytkował już ktoś to?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

24 mar 2016, 08:59

Mi tego nie trzeba ale oczywiście nieomieszkałem się pobawić skoro jest za darmo i przyznaję, że dorównuje wiodącym aplikacjom graficznym, które trzeba instalować i niejednokrotnie opłacić, bo i z takimi miałem do czynienia. Podoba mi się pomysł, wykonanie jak najbardziej nie pozostaje w tyle. Chyba też nie trzeba mieć szczególnych umiejętności, żeby szybko załapać o co w tym chodzi i co ciekawe, chyba nie da się zepsuć efektu końcowego ;)
Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

24 mar 2016, 11:51

Ja natomiast szukam firmy, najlepiej z Norwegii, bo w tym kraju mieszkam, która byłaby w stanie wykonać dla mnie sklep internetowy (w tym webdeisgn, wdrożenie platformy sprzedażowej, hosting). Biorę pod uwagę przede wszystkim Agencję Interaktywną Ideo Solutions AS, tutaj ich strona internetowa - http://ideosolutions.no/. Co ważne, to norweski oddział polskiej firmy Ideo Sp. z o.o., co też przekonuje mnie do tego wyboru i pytanie do Was - może ich kojarzycie? Z tego co się zorientowałem, to w Polsce firma ta funkcjonuje dosyć długo, bo od 1999 roku.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

30 maja 2016, 10:28

Może warto w ogóle zainwestować w oprogramowanie do sprzedaży internetowej. Zobacz na czym to polega na stronie http://www.connecto.pl/prosty-wybor-szy ... rce-i-b2b/ bo jest to dość dobrze opisane i są też zdjęcia. Cena zależy pewnie od opcji, jakie Cię interesują, ale jest to wygodne.
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

19 sty 2017, 11:05

Jest kilka platform, na których można postawić sklep internetowy - niektóre są w całości darmowe, inne w części. Sprawdźcie sobie platformę http://pasejo.pl - można tam założyć sklep przy pomocy gotowych szablonów, są tam też narzędzia wspierające prowadzenie sklepu, np. elektroniczne płatności, wystawianie faktur, czy obsługę magazynu, itp.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl