Własny sklep internetowy

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
grazia9
Posty:4
Rejestracja:20 sie 2018, 12:38

20 sie 2018, 16:35

Też postanowiłam założyć własny sklep internetowy :) I w tym celu skontaktowałam się z fastwhitecat.com/ , którzy są prawdziwymi specjalistami z zakresu sklepów internetowych. Stworzyli dla mnie sklep i wdrożyli go na platformę magento :)
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

30 sie 2018, 23:44

Oczywiście możesz otworzyć własny sklep internetowy ale czy wygrasz z konkurencją? Uważasz że jesteś lepszy a jeśli tak to w jakim punkcie? Przykładowo oferta sklepu gdzie kupuje sprzęt itnes.pl Mają w ofercie niemal wszystkie marki i modele nawet te najdroższe jak prezentowany. Klient dzwoni i ma podane.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

13 wrz 2018, 19:29

Dobrym pomysłem na własny sklep internetowy będzie na pewno asortyment reklamowy, jak kubki koszulki czy grawer, wiele ciekawego sprzetu do tego typu biznesu znajdziesz tutaj supportart.pl/ Jest to profesjonalny sprzęt do wykonywania między innymi kubków z nadrukiem, możesz wykonywać dzięki niemu kubki firmowe ktore mają wzięcie wśród przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
piter
Posty:2
Rejestracja:21 wrz 2018, 10:16

21 wrz 2018, 10:27

Własny sklep internetowy to nie taka prosta sprawa jak by mogło to się wydawać . Może sam sklep to nie jest jakiś duży koszt ale pózniej zaczynają się schody jak się przebić na rynku i zostać zauważonym. Dużo zależy też od danej branży w której chcemy działać. Chodzi o to czy jest niszowa czy jest na niej duża konkurencja. Np. sprzedając musimy liczyć się z tym że naszymi konkurentami będą duże firmy które wydają masę pieniędzy na reklamę i marketing. Również pozycjonowanie większości sklepów jest nietanie i może sięgać kilku tysięcy złotych w skali miesiąca. Oczywiście nikogo nie chcę zniechęcać wręcz przeciwnie. Warto jednak nastawić się na to że łatwo nie będzie i trzeba poświęcić wiele czasu i środków na rozwinięcie biznesu.
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

24 wrz 2018, 15:03

Prowadzenie własnego sklepu online, to nie lada wyzwanie. Trzeba przywiązać wagę do wielu kwestii. Tak sobie myślę, że bardzo przydatnym urządzeniem może okazać się drukarka do etykiet i naklejek. Mieliście okazuję juz korzystać z takiej drukarki? Z tego, co wiem, to firma https://www.memprint.pl/drukarki-etykiet/ zajmuje się sprzedażą takich specjalnych drukarek.
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

27 gru 2018, 09:37

Uważam, że na pewno nie warto rezygnować z marzeń i planów o własnym e-sklepie. Pamiętaj jednak, że konkurencja na rynku jest duża, więc konieczne będzie jak najlepsze przystosowanie sklepu do potrzeb Twoich klientów. Wśród rozwiązań, jakie na pewno powinny się w nim znaleźć jest system płatności online Paybynet. To nowoczesne rozwiązanie niosące ze sobą wiele korzyści. Wśród nich m.in. szybka płatność internetowa bez pośredników, przelewy w schemacie 1:1 oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. Na stronie https://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosci-internetowe-dla-e-sklepu/ możesz dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Według mnie naprawdę warto. ;)
Awatar użytkownika
milutka
Posty:4
Rejestracja:28 gru 2018, 21:57

28 gru 2018, 22:23

E-sklepy to niezły biznes. Moja rodzina robiła w tym roku Świąteczne zakupy tylko za pośrednictwem sklepów internetowych.
czesiadudek
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 paź 2018, 12:05

29 sty 2019, 15:10

Ja polecam na przykład tą stronę: http://elegantendeavours.com/sukienki-damskie-podkreslajace-twoje-ksztalty/ znajdziesz tu sukienki damskie podkreślające twoje kształty
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

26 mar 2019, 10:51

Mój sklep internetowy z czasem zaczął tak prosperować, iż niezbędne było otworzenie fizycznego lokalu. Bardzo zależało mi na estetycznej i eleganckiej aranżacji, dlatego zgłosiłem się do Dont Worry http://dontworry.pl/ . Oni zaaranżowali dla nas przepiękny sklep!
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

28 maja 2022, 13:27

Ja, jako klient wiem, że fajnie płaci się odroczoną płatnością Twisto - jest to dla mnie najwygodniejsza opcja. Kupuję, a płacę do 15 dnia następnego miesiąca - bez żadnych kosztów. Dzięki temu, że jestem zarejestrowana i mam kartę mogę tak płacić wszędzie, i online i w sklepach stacjonarnych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl