Wysyłka towaru w sklepie internetowym

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

24 lis 2015, 14:40

CzystyHa pisze:miałem na myśli tą opcję bez umowy/bez żadnych zobowiązań.
no to o tym właśnie pisałem. bez umowy i zobowiązań jest 11,99 zł do 5 kg, a nie 14,99 jak u Ciebie.
A ile płacę jako sklep ze zniżką to już nie mogę napisać, bo to tajemnica między mną a firmą..
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

04 lut 2016, 13:49

No to najlepiej w takim momencie robić wysyłki kurierem. Z własnego doświadczenia Ci mówię. Sam prowadzę sklep internetowy i na pocztę nie masz co liczyć. Często paczki nie dochodzą albo są uszkodzone. Jeśli chcesz znaleźć dobrego kuriera to polecam zajrzeć tutaj https://www.globkurier.pl/przesylki-inf ... aczka.html Dzięki temu znajdziesz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

15 lut 2016, 18:08

Mateusz2 pisze:
CzystyHa pisze:miałem na myśli tą opcję bez umowy/bez żadnych zobowiązań.
no to o tym właśnie pisałem. bez umowy i zobowiązań jest 11,99 zł do 5 kg, a nie 14,99 jak u Ciebie.
A gdzie Ty wywnioskowałeś że to 14,99? Bo ja w sendego płacę 9,99 zł i to odkąd się zdecydowałem do teraz, więc nie była to żadna chwilowa promocja...
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

23 lut 2016, 08:43

Wybierając firmę kurierską oprócz ceny liczy się jeszcze jakość obsługi. Co z tego jeśli ktoś dostarczy mi tanio paczkę jeśli klient będzie niezadowolony z zachowania kuriera albo z infolinii? Zdarzały nam się też kiedyś reklamację z uwagi na pogięte opakowanie. Dlatego w końcu zdecydowaliśmy się na Delta City i od tamtej pory nie martwię się już o wysyłki moich produktów. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby paczka nie dotarła albo dotarła w złym stanie więc polecam.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

07 maja 2016, 17:01

Masz jeszcze do wyboru przecież usługę envelo, czyli taka poczta polska przez internet. Możesz zlecić masową wysyłkę, a potem oddajesz paczki na poczcie poza kolejką. Zobacz u nich na stronie http://paczka.envelo.pl i z tego co widziałem to wysyłka jest już od 11 złotych i dociera w 24 godziny.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

13 maja 2016, 13:58

Tylko kurier i już Ci mówię dlaczego. Początkowo miałam wahania ale jak sobie to wszystko porównałam to o wiele lepiej w ten sposób i przede wszystkim bezpiecznie dla wszystkich stron. a po podwyżce poczty polskiej to wywaliłam ich całkowicie z oferty, bez sensu taka robota. teraz mi zostały polecone inpost za 4 zł niecałe jak ktoś zamawia np kartkę a jak już coś przestrzennego to sendego.pl. tanio bo dychę do 5 kg i solidnie.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

20 cze 2016, 12:19

Ja paczki wysyłam tylko i wyłącznie kurierem, bo jest to tania i szybka wysyłka. Nie zdecydowałabym się na wysyłkę pocztą polską, bo nie mam do nich zaufania. Poza tym mają bardzo wysoki cennik i straciłbym klientów gdybym miał tak drogie przesyłki. Wysyłam paczki zarówno w Polsce jak i za granicę i korzystam z tej oferty https://www.globkurier.pl/paczki-do-ang ... nglii.html , bo jest jedną z najtańszych na rynku lub nawet najtańszą. Do tego paczki zawsze dochodzą do moich klientów na czas i nigdy nie było problemu, że klienci czekali dłużej na paczke.
Awatar użytkownika
Zanke
Posty:3
Rejestracja:21 cze 2016, 08:55
Lokalizacja:Białystok
Kontakt:

21 cze 2016, 09:03

Wybieram najtańszą :) a tak na serio warto wybrać inpost i podpisać umowę z furgonetką jest taniej.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

23 maja 2017, 12:38

Możesz nawiązać współpracę z brokerem kurierskim tj. firmą, która dzięki podpisanym umowami z różnymi przewoźnikami, oferuje tańsze ceny dla swoich Klientów. Sprawdź firmę Ebox24.pl - https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy , bo przykładowo: nadając u nich paczkę o wadze 10 kg i wymiarach 10x20x5 cm, możesz znaleźć kuriera już od 12 zł netto, podczas gdy w ofercie ich przewoźników opłata za tę samą paczkę wynosi np. w UPS ponad 47 zł, w DPD blisko 24 zł, w DHL nawet ponad 60 zł.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

25 maja 2017, 10:15

A wysyłasz tez paczki dla Klientów poza granice kraju? Przyda Ci się wtedy namiar na dobrą firmę, która nie pobiera bajońskich sum za taką usługę... Polecam Ci wówczas skorzystanie z usług firmy Flypak. Dzięki nim wyślesz przesyłki do np. Irlandii, Holandii, Czech, na Słowację, do Francji: https://www.flypak.pl/tani-kurier-do-francji i innych krajów. Mają podpisane umowy z różnymi przewoźnikami i mogą zaoferować korzystne ceny dzięki negocjacjom z poszczególnymi dostawcami. To rzetelna i sprawdzona przez wielu Klientów firma. Ja ich rekomenduję!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl