Zdalna księgowość

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

03 lip 2018, 10:27

Takie usługi oferuje również firma https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... r-payroll/ Globalne usługi biznesowe TMF Group zostały docenione przez analityków rynku światowego, Everest Group i NelsonHall, za globalny zasięg, możliwości dostawcze, zakres usług i innowacyjne rozwiązania technologiczne; wszystko oparte na modelu globalnego zarządzania, który zapewnia klientom większą przejrzystość i większą kontrolę nad ich własnymi unikalnymi operacjami. Wypełnij formularz już dziś, ze szczegółowymi informacjami, a oni skontaktują się z Tobą, aby podać więcej szczegółów.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

20 lip 2018, 13:03

To, czy takie coś jest warte swojej ceny jest chyba w dużym stopniu uzależnione od tego, w jakim konkretnym biznesie siedzisz. Ważne jest, żeby odciążyć się najbardziej, jak to tylko możliwe - na wszelkie sposoby, ale to tylko jeden z nich. Jako ktoś, kto zajmuje się głównie gastronomią robię to też korzystając z dobrych aplikacji i programów, ostatnio odkryłem np. takie cosik - https://joinposter.com/pl/mozliwosci/akcesoria-pos i naprawdę masę rzeczy ułatwia ze względu na dużo funkcji i intuicyjność. Całkowicie z księgowości oczywiście to nie zwalnia, ale różnica jest jednak jest napraaawdę widoczna. Na pozytyw oczywiście.
kellach
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 sie 2018, 17:56

22 sie 2018, 19:12

Nie bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę raczej w stanie pomóc...
Co dziwne- czas płynie, niezależnie od nas.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

14 gru 2018, 20:06

Ja osobiście nie polecałbym niczego poza Gamą w Warszawie, bo można się niestety ostro przejechać, ale oczywiście każdy decyduje sam za siebie. Ja wiem, że oni jednak mają słabą konkurencję w stolicy, a sami są bardzo sprawni.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

03 lut 2019, 14:09

Ja preferuję do księgowości tradycyjnie podejście i w 100% zapewnia mi moje oczekiwania Gama - księgowość z Myśliborskiej z którą pracuję od lat, i która nigdy jak dotąd mnie nie zawiodła :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

15 lip 2019, 12:59

To zależy, niektóre zdalne księgowości sa ponoć bardzo cenione, ale mi od lat wystarcza Gama z ulicy Myśliborskiej z Warszawy i wydaje mi się, że zaufanie im to był strzał w 10.
Awatar użytkownika
andrzej.raczek97
Posty:4
Rejestracja:31 lip 2019, 10:46

31 lip 2019, 10:51

Nigdy nie korzystałem, ale słyszałam, dobre opinie. Grunt to żeby był ktoś sprawdzony
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

13 wrz 2019, 19:11

Wiem, że to się sprawdza, ale ja jednak nie potrafię chyba zaufać zdalnej księgowości - Gama robi za mnie wspaniałą robotę w mojej firmie i po prostu nie mam na co narzekać.
Awatar użytkownika
artus
Posty:1
Rejestracja:12 lip 2019, 13:39

19 paź 2019, 16:16

Zdalna - czyli, że mogę posłać papiery poprzez kuriera - to jak najbardziej tak. Ale jednak muszę mieć poczucie, że w razie potrzeby mogę się spotkać z księgową i przegadać ważne kwestie. Dlatego zdecydowałem się na TENEO z mojego miasta (Gdańska). Odpowiednio prowadzona księgowość w firmie to podstawa.
AdminBIF24
Posty:81
Rejestracja:04 paź 2018, 22:42
Lokalizacja:Polska

20 paź 2019, 19:09

Zdalna księgowość i tak i nie ;)
Wszystko zależnie od biznesu oraz od księgowej,
u mnie się to całkowicie nie sprawdziło, problemy logistyczne, słaby kontakt.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl