Jest w ogóle coś takiego jak bezpieczne inwestycje?

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator:mkamil

marek9902
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 lis 2018, 11:18

07 gru 2018, 22:03

Oczywiście, że tak! Warto zainteresować się taką opcją, jak inwestycje krótkoterminowe. Na stronie http://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/krotkoterminowe/ macie wszystkie informacje i wszystko dokładnie wyjaśnione, także myślę, że śmiało można się zainteresować właśnie takim inwestowaniem.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

08 gru 2018, 09:15

Poza zainteresowaniem, nic więcej nie radzę. W końcu chcesz zarabiać i to bez ryzyka i odpowiednio duże sumy przy jak najmniejszym wkładzie. Proponuję więc coś co jest już sprawdzone i pewne. Tu możesz zarobić nawet na nowy dom czy mieszkanie. Wszystko opisane na stronie https://solargroup1.pl.tl/ [ kontakt pracapewna@gmail.com ]
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

10 gru 2018, 14:23

Inwestycje w nieruchomosci są najbezpieczniejsze. Ja zakupiłem mieszkanie w krakowie, z pomoca ABC dom
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

12 lut 2019, 23:30

No pewnie - wynajem mieszkań. szczegolnie jeśli wynajmujemy na krótki okres i kiedy posiadamy lokal w turystycznej miejscowości. Ja kupiłem apartament pod wynajem i wybrałem lokalizację nad morzem. W miejscowości Rowy udało mi się kupić apartament Lubicz: http://www.apartamentyrowy.pl/. I nie narzekam , zaintereswanie jest cały czas
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

13 lut 2019, 07:14

Nowość !!! Zainstaluj darmową aplikację a otrzymasz za darmo 10 monet ADVN o wartości 5 €.
Zarabiasz wyświetlając reklamy za które otrzymujesz od 11 do 18 € dziennie.
Czyli miesięcznie możesz zarobić obecnie bez żadnej inwestycji - ponad 300 € .
5 linii poleceń - pierwsza 15 %. Dodatkowo wiele innych możliwości zarabiania i bonusów. Firma z siedzibą w Szwajcarii.
Zarobione monety możesz wypłacić na procesor BTC, ETH lub € Możesz je też wydać w Polskich i zagranicznych sklepach online z markowymi produktami – z 50% upustem. Opis na podstronie Ad Vantage [ na stronie też biznes który może Ci dać setki tys zł dochodu - też bez inwestycji - start-up firmy Solargroup, posiadającej unikatowy produkt z zapotrzebowaniem bez ograniczeń ] https://zarabianieodzaraz.pl.tl/ [ lub pracapewna@gmail.com ]
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

24 kwie 2021, 16:19

Sprawdzone dochody pasywne. Dla osób chcących mieć dodatkowy niezależny, pasywny dochód. Poznaj firmę Safir. Mamy tu portfel, sejf sprzętowy do przechowywania wszelkich kryptowalut i walut. Dostajesz go do domu. Połączony z masternodem generuje Ci codziennie 100 firmowych coin a to obecnie wartość 46 €. I systematycznie wzrasta. Te dochody generuje Ci codziennie, tak długo jak będziesz posiadać sejf [ wielkość tableta ] Partnerem firmy jest OCS International Finance LTD Investment Bank. Zakup portfela, sejfu spłaca się w 1,5 miesiąca. Również możesz go sprzedać, jeśli nie będziesz potrzebować, zachowując z niego tylko dochody.
Możesz tu też uzyskiwać dochody dodatkowe, codzienne budując biznes. Mamy 15 linii poleceń. Pierwsza linia to 9 % następna 9 %, potem 8 % itd. Czyli idealny biznes dla osób mających już swoje struktury jak i potrafiących je budować. W ten sposób koszt sejfu może Ci się zwrócić już w pierwszym miesiącu. Możesz go kupić sam lub z kimś wspólnie. Dla osób chcących tu budować biznes ,strona do promocji biznesu za DARMO. Wszelkie szczegóły po kontakcie na pracapewna@gmail.com
Awatar użytkownika
ćma255
Posty:1
Rejestracja:16 cze 2021, 14:43

16 cze 2021, 14:48

Dobrze jest chyba tez czasami znaleźć kogoś kto tworzy dobre projekty inwestycyjne. Ostatnio znalazłem firmę, która jest podmiotem zarządzającym alternatywnymi spółkami inwestycyjnymi, konkretnie na rynku nieruchomości. Nazywa się Tier Investment i bardzo ciekawie się prezentuje.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 cze 2021, 15:15

A daje sposób na solidne trwałe dochody ? Pasywne, na np. 20 lat ? Przy okazji, zapraszam osoby, firmy chcące mieć bardzo dobre dochody pasywne do kontaktu - pracapewna@gmail.com
Awatar użytkownika
Bartosz87
Posty:1
Rejestracja:22 cze 2021, 18:25

22 cze 2021, 18:38

Ja osobiście nie korzystałem z uslug Tiera, ale czytałem o nim i to mnie zaciekawiło, że oferują bardzo dobre wsparcie poinwestycyjne.
karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

29 lis 2021, 10:58

Nie do końca się na tym znam a myślę że dla takich osób jak ja dobrą opcją jeszcze jest zainwestowanie w ppk, eksperci nawet ci niezależni mówią że warto, byli tacy co już po roku zyskali nawet 122% a to nie są małe zyski
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl