Inwestowanie w kryptowaluty

W tym wątku będziemy zamieszczać informacje o kryptowalutach, o tym jaki projekt za nimi stoi oraz jacy ludzie go tworzą.

Moderator:mkamil

benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

12 lut 2018, 14:20

Ja zauważyłem, że rośnie zainteresowanie kopaniem kryptowalut, a to jak zakładam jest związane z tym, że kryptowaluty coraz prężniej się rozwijają + są dosyć pewną i rentowną inwestycją. Wiele osób dostrzegło potencjał na tym rynku i doszło do wniosku, że można sporo zarobić kopiąc samodzielnie kryptowaluty zamiast kupować je na giełdzie. Trzeba do tego kupić odpowiedni sprzęt typu cyfrowakopalnia Wiadomo Wam coś więcej w tym temacie?
Kirs6
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:03 lis 2017, 10:00

13 lut 2018, 20:51

Od dłuższego czasu jest to na topie i wydaje mi się, że jeszcze powinno tak zostać. Kto sprawnie porusza sie w kryptowalutach może sobie całkiem fajną sumkę zarobić :) Jednak nie ma się co oszukiwać, trzeba mieć już jakąś wiedzę na ten temat. Ja zamówiłam sobie już książkę na temat takich inwestycji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Znalazłam już portal bitbay.net gdzie można zarówno wykonywać płatności bicoinami i innymi walutami jak i sprawnie inwestować pieniądze w nie
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

01 mar 2018, 12:25

Samodzielne wydobywanie kryptowalut wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem. Trzeba jednak nieco zainnwestować , chociażby w koparki, takie jak na przykład w Cyfrowa Kopalnia cyfrowakopalnia.pl Nie ma chyba co liczyć na błyskawiczne zyski ale wygląda na to, że może to być bardzo dochodowe zajęcie :)
bankier0
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:02 kwie 2018, 18:24

25 lip 2018, 18:56

Jeszcze niedawno kryptowaluty były dla mnie czymś nieznanym, o czym nie miałem bladego pojęcia. Ze względu na to, że stają się coraz bardziej popularne i ja zacząłem się nimi interesować. Nie sądziłem jednak, że istnieje aż tyle ich odmian. Zobacz sobie ekantor.pl Tam masz opisane najlepsze z nich.
Awatar użytkownika
mareczek185
Posty:3
Rejestracja:19 lis 2018, 13:09

19 lis 2018, 13:12

Ostatnio wiele słyszy się właśnie o kryptowalutach. Z tego co piszą na stronie https://www.ecommerce2day.pl/kryptowaluty-w-ecommerce/ powoli płatność kryptowalutami wchodzi do branży e-commerce. Co prawda za wcześnie jeszcze mówić o inwestycji w tym kierunku przez różne sklepy, ale Amazon robi już pierwsze kroki w tym kierunku. Coś musi być moim zdaniem na rzeczy jeśli poczynają w tym kierunku.
mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

21 lis 2018, 23:20

Nie wiem czy inwestowanie w kryptowaluty jest dobrym rozwiązaniem - jest wiele innych, bezpieczniejszych sposobów na ulokowanie swoich oszczędności. Można o nich przeczytać pod adresem https://freezl.pl/blog/inwestycje-w-co-warto-zainwestowac-w-2018-roku
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 lut 2019, 22:53

Myślę, że lepiej jest inwestowac w nieruchomości - na pewno jest to pewniejsza opcja. Zdecydowałem się na zakup nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Kupiłam apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy http://apartamentyrowy.pl Była to świetna inwestycja, ponieważ Rowy to typowo turystyczna miejscowość, a ja mam zamiar to wykorzystać i wynajmowac mieszkanie.
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

04 mar 2019, 10:46

W systemie XTB masz w zasadzie wszystko, co istotne, ale przede wszystkim - 25 par związanych z kryptowalutami. Ile da się z tego realnie wyciągnąć? Każde pieniądze, ale mając wiedzę, doświadczenie, odpowiedni system i poświęcająć czas analityce. Tak naprawdę na tym rynku odmieniło się naprawdę wiele i jeśli tylko ktoś posiada środki, będzie rozsądnie nimi zarządzać, to wyciągnie z tego pokaźne zyski.
Awatar użytkownika
angelika
Posty:5
Rejestracja:01 maja 2019, 11:05

05 maja 2019, 11:33

Ja zdecydowanie trzymam się od tego z daleka. Po prostu nie mam do tego głowy i boję się, że mogłabym sporo stracić.
Awatar użytkownika
hubert93
Posty:3
Rejestracja:31 maja 2019, 15:42

31 maja 2019, 15:47

Nie trzeba mieć głowy, tylko osobę, która Ci pomoże na początku ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl