Co robić kiedy masz długi

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

01 mar 2018, 19:33

Ja nie mam żadnych doświadczeń i bardzo się z tego cieszę :D Jednak przyznam się, że obawiałam się tego trochę już czytałam, ale konkretnie to o restrukturyzacja firm. Jest to opcja, która jest jeszcze wcześniejszym stadium przed ogłoszeniem bankructwa firmy. Dobrą opcją jest to, ze można podjąć decyzję o restrukturyzacji nawet gdy macie już zagrożenie o niewypłacalności, a nie tylko w przypadku gdy już wasza firma jest niewypłacalna.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

02 kwie 2018, 08:50

Jeśli nie masz możliwości spłaty długów to moim zdaniem warto pomyśleć o upadłości konsumenckiej. Jakiś czas temu trafiłam na poradnik Jak ogłosić upadłosć konsumencką. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje i fachową pomoc. Sama mam długi i zaczynam poważnie myśleć o ogłoszeniu upadłości.
Awatar użytkownika
walwerde
Posty:4
Rejestracja:16 kwie 2018, 19:15

16 kwie 2018, 19:18

Zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego to dobre wyjście
Awatar użytkownika
leszek
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:15 cze 2018, 15:50

26 cze 2018, 11:54

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)
Tu, na ziemi, jest więcej tajemnic, niż myślą uczeni. Na przykład Internet... Internet może być sumą ludzkich dusz.
Awatar użytkownika
kaziik23
Posty:1
Rejestracja:26 cze 2018, 14:52

26 cze 2018, 15:37

Jest taka strona internetowa jak https://plexiwarszawa.pl na której znajdziecie ciekawe oferty produktów z plexi. Uważam, że każdy powinien kupić taki produkt, bo jest naprawdę dobrej jakości.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

26 sie 2018, 22:23

Ja głównie wiem co robić jak ktoś Ci jest dłużny. Udać się do mk finanse, a oni już pomogą rozwiązać tę złą sytuację.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

27 sie 2018, 12:16

Czasami najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wiem sporo na ten temat z autopsji - z pomocą
Eureka Restrukturyzacje http://eurekarestrukturyzacje.pl udało mi się przejść przez cały proces. W szczególności jestem wdzięczny koordynatorce Oldze oraz Joannie i Agnieszce, które udzieliły wsparcia od strony prawnej. Dzięki nim jestem z czystym sumieniem rozpocząć życie "od nowa" .
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

04 wrz 2018, 07:36

Najgorzej to chyba jest wtedy, kiedy długi pojawiają się w firmie, wchodzi nam komornik i jesteśmy w BIK. Moja siostra miała taką sytuację, ale znalazła na Śląsku firmę, która udziela szybkich pożyczek dla firm zadłużonych z komornikiem na karku - https://faraon24.pl/pozyczki/vita/. Tak naprawdę był to dla niej ratunek, w końcu udało jej się wygrzebać z dołka i jej firma funkcjonuje do dziś ;)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

24 lis 2018, 11:29

Po prostu oddać te długi??? Ja mam duży problem, bo niestety jestem w tej drugiej grupie - ludzi, którym inni zalegają ze spłatą. I jest to dramat. Gdyby nie ludzie z mk-finanse jeszcze trochę i musiałbym biznes zamykać. I wcale nie jest to śmieszne.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

13 wrz 2019, 10:58

Zawsze możesz spytać o poradę kogoś w kancelarii komorniczej. W końcu nikt jak oni nie zna się na tym temacie tak dobrze! Może www.komornikgdanskpolnoc.pl ? To prawdziwy fachowiec z tej dziedziny, prosto z Gdańska.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl