Szybka pożyczka - pytanie

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

17 lis 2020, 20:25

Gdy zastanawiałam się nad niewielką pożyczką wakacyjną, przeglądałam oferty różnych firm, lecz nie miałam pojęcia na co najlepiej zwrócić uwagę. Zaczęłam szukać podpowiedzi przeglądając artykuły internetowe i jeden z nich szczególnie zwrócił moją uwagę https://emkielce.pl/ciekawostki/kredyt-gotowkowy-jak-znalezc-tanie-srodki-na-wakacje-material-partnera. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje, napisane w przystępny dla odbiorcy sposób. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione, dzięki niemu zrozumiałam, czym kierować się by znaleźć odpowiednią dla mnie ofertę. Polecam zapoznać się z tym tekstem, może komuś także pomoże.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

28 gru 2020, 22:35

Nigdy szybkie pożyczki nie będą dobrym rozwiązaniem, bo szybko = na niekorzystnych warunkach. Lepiej poradzić się dobrego doradcy finansowego. Takowych mają w Bold Invest. Do nich się zwróćcie - na pewno pomogą.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

22 lip 2021, 06:55

Ja nie przepadam za szybkimi pożyczkami, podobnie jak poprzednik. Jednak znalazłem dla nich alternatywę - płatności odroczone Twisto. Tam po rejestracji można płacić w dowolnym sklepie. ponadto nie trzeba każdorazowo wypełniać wniosku, więc korzystanie z tego rozwiązania jest bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
monika75
Posty:7
Rejestracja:28 lip 2021, 18:02

30 sie 2021, 14:26

nie mama kasy
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

09 lis 2021, 23:10

są różne sytuacje w życiu, mi ostatnio wypadło kosztowne leczenie zwierzęcia, remont i niestety wyczyściło mi to konto, wzięlam w Vivus pożyczke, oni mają taką opcje że pierwza pozyczka jest bez opłat, tyle ile się bierze tyle sie spłaca, można wziąc do 3000 zł na 61 dni
MarcinC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:01 paź 2020, 10:44

29 kwie 2022, 20:55

Są też inne alternatywny, moim zdaniem bardzo ciekawe i po prostu lepsze, np. Twisto. Można się prosto zarejestrować, wnioskować o limit, który nam dokładnie pasuje, później płacić na przykład za zakupy. Sam korzystam, jest to dla mnie dodatkowe wsparcie, jak miesiąc po prostu jest gorszy. Uważam, że to wygodne oraz bardzo dobre rozwiązanie i sposób na płatności w internecie
Awatar użytkownika
Anko
Posty:4
Rejestracja:12 maja 2022, 19:01

12 maja 2022, 19:12

@MarcinC masz rację. Ja też korzystam z tych płątności i jestem mega zadowolona. Wszystko tak jak trzeba. Bezpiecznie i wygodnie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl