Księgowość - czy ktoś ogarnia ją sam?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AliChr
Posty:3
Rejestracja:22 sty 2018, 10:33

22 sty 2018, 10:35

Witam serdecznie

Zwracam się z gorącą prośbą o poświęcenie kilku minut wolną chwilą na wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety skierowanej do właścicieli firm, prezesów, osób zrządzających finansami w przedsiębiorstwach, która ze względu na zapewnienie pełnej anonimowość respondentów znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.survio.com/survey/d/Y9D6Q7H5A9O1V8X9F

Niniejsza ankieta skierowana jest do przedsiębiorców i stanowi część moich badań naukowych dotyczących ich opinii na temat polskiego systemu podatkowego. Ma na celu zbadanie opinii i przedsiębiorców na temat ryzyka podatkowego i stosowania optymalizacji podatkowej oraz postrzegania zagadnienia w ich świadomości. Temat pracy stanowi: „Optymalizacja podatkowa a unikanie opodatkowania”.

Wyniki badania ankietowego przedstawione zostaną jedynie w postaci zbiorczych opracowań z wykorzystaniem metod statystycznych przeznaczone tylko i wyłącznie do celów naukowych.

Liczę ogromnie na wyrozumiałość i poświęcenie odrobiny czasu na wsparcie mojego badania. Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety, gdyż jest ona nieodłącznym elementem badania do mojej pracy magisterskiej.

Z góry serdecznie dziękuję
dana78
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:28 lut 2017, 15:27

06 lip 2018, 21:48

Niestety ciężko jest ogarnąć księgowość. Ja ostatnio napotkałam się na fajny program księgowy Invoice Digitizer , wydaje mi się,że on na pewno wiele prac ułatwia co do księgowości i faktur. Osobiście jak bym nie posiadała takich programów to bym chyba nie dała rady ogarnąć wszystkiego.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 lip 2018, 14:52

Ja nie mam głowy do takich rzeczy dlatego moją księgowość prowadzi biuro rachunkowe Gama z Tarchomina. Dla mnie nie ma lepszej opcji, niż ta
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl