Księgowość - zająć się nią samodzielnie?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator:mkamil

teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

01 lis 2019, 22:43

A jak szukaliście sprawdzonego biura? Mi zależało na bezproblemowej wysyłce dokumentów i komunikacji, oczywiście ważny był i dostęp do danych online, w chmurze. Dzięki platformie https://mb24.pl/ z jakiej moje biuro rachunkowe od dawna korzysta to możliwe, a i pracownikom biura pracuje się lepiej
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

05 gru 2019, 07:50

Nie polecam! Księgowość to jednak te zadanie, którego realizację najlepiej powierzyć zaufanym fachowcom. W moim przypadku byli to Abacus https://www.adamus.net.pl/ , dzięki którym oszczędziliśmy sobie wielu kłopotów. Takie usługi jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy obsługa kadrowo- płacowa to dla nich żaden kłopot!
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

19 mar 2020, 13:41

Odpuściliśmy zajmowanie się księgowością na własną rękę, gdyż jest to niezwykle problematyczne, trudne no i nudne. Postanowiliśmy powierzyć te zadanie prawdziwym profesjonalistom. Wybór padł na ekipę http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ , która od dawna czuwa u nas nad tego typu zadaniem.
Awatar użytkownika
ganterr
Posty:5
Rejestracja:14 paź 2020, 15:31

04 lis 2020, 11:01

Prowadzenie działalności gospodarczej jak pewnie wiesz, wiąże się z dużą ilością obowiązków a ich dopełnieniem może być np. kontrola ze strony Urzędu Skarbowego. Audyty lub ewentualne kontrole to sytuacje, które wymagają dużej wiedzy z zakresu podatków i opanowania. W takich sytuacjach najlepiej moim zdaniem polegać na firmach, które się w tym specjalizują – ze swojej strony mogę zasugerować Kancelarię TIAS we Wrocławiu, z którą współpracujemy już od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ze swojej strony mogę napisać, że podoba mi się forma szybkiej komunikacji i fakt, że nie muszę o niczym pamiętać, bo nasz zespół opiekuńczy informuje nas na bieżąco o wszystkich zmianach lub nowych przepisach prawnych. Także polecam tias z całego serca w imieniu całego naszego zespołu
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

05 lut 2021, 13:28

W swojej firmie mam dział księgowości. Wolę tak, niż współpracować z jakimś biurem rachunkowym. Każdy wybiera dla siebie najlepsze rozwiązanie. Od kilku miesięcy mam dodatkowo wdrożony system MonPay, który śmiało mogę powiedzieć, że mnie praktycznie wyręcza w kontroli należności. Mam też możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, sama mogę ustawiać kryteria. Dodatkowo MonPay pozwala na wysyłanie powiadomień z przypomnieniem o fakturze poprzez sms lub e-mail. Takie przypomnienia wpływają na więcej terminowych płatności i to jest fakt.
Awatar użytkownika
arek.f
Posty:11
Rejestracja:16 lut 2021, 14:31

24 lut 2021, 18:08

Też mnie to zastanawia. Czy trudno jest samodzielnie ogarnąć księgowość małej firmy, czy lepiej zatrudnić księgową?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl