Leasing dla nowej działalności

W ramach leasingu jedna ze stron umowy (finansujący, leasingodawca) przekazuje drugiej stronie (korzystającemu, leasingobiorcy) prawo do korzystania z określonej rzeczy na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe).

Moderator:mkamil

nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

17 lip 2019, 09:58

Na pewno będziesz chciał wziąć w leasing maszyny, urządzenia, pewnie i auto? Dlatego najrozsądniejszym pomysłem będzie znalezienie jak najkorzystniejszej oferty leasingowej. Mi w tym pomógł Partner Leasingowy ze Szczecina https://partnerleasingowy.pl/ , to wszystko okazało się niezmiernie opłacalne!
Awatar użytkownika
Tuhaj
Posty:19
Rejestracja:18 lis 2019, 12:48

19 lis 2019, 14:10

Na pewno masz szansę, musisz sprawdzić. Jeśli chodzi o leasing to polecam PARTNER LEASINGOWY mają szeroką ofertę - auta, maszyny medyczne, wózki widłowe, leasing konsumencki i wiele innych. Ja akurat brałem u nich w leasing auto osobowe. Korzystnie cenowo, super kontakt. Znają się na rzeczy, dopasowali mi najkorzystniejszą ofertę, do tego zawsze służą dobrą i konkretną radą. Polecam :)
DagmaraK44
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:03 cze 2019, 08:10

06 gru 2019, 11:14

Jeżeli chodzi o dobry salon sprzedaży aut w Warszawie, fajnie sie współpracuje z Carolina Toyota Wola. Na stronie pełna oferta. Różne sposoby finasnowania, dobre rabaty, samochody w spoko wyposażeniu. I nie trzeba długo czekać na dostawę auta
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl