Inwestycja w nieruchomości?

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator:mkamil

Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

23 kwie 2015, 16:22

Jak kuoować mieszkanie jako inwestycję to koniecznie w dobrej lokalizacji jak Żyrardów. Lepiej inwestować w mieszkania całkiem nowe - nie trzeba wkładać pieniędzy w remont. Bardzo fajne mieszkania w dobrych cenach w Żyrardowie można znaleźć na http://www.dbd.com.pl/.
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

13 maja 2015, 12:31

Ja rozważam zakup luksusowego apartamentu w Rezydencji Orłowicza- http://rezydencjaorlowicza.pl/ na warszawskim Powiślu.
Wydaje mi się, że nie będzie problemu z najemcami w takiej lokalizacji i ta inwestycja szybko się zwróci.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

22 lip 2015, 08:39

Myślę, że lepszą formą inwestycji jest private equity z bestcapital.pl. Jest to inwestowanie w start-upy, czyli w rozwijające się przedsiębiorstwa. Zyski czerpie się wówczas z ich wartości, która wzrasta na przestrzeni miesięcy i lat.
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

25 sie 2015, 19:48

Właśnie z żoną się zastanawiamy czy nie przygotować mieszkania pod wynajem. Chcemy zainwestować w nowe mieszkanie w Lublinie, już w sumie nawet znalazłem to co by mnie interesowało apartamenty Nałęczowska I. Natomiast nasze obecne mieszkanie chcielibyśmy przygotować pod wynajem. To chyba bardziej opłacane niż sprzedaż?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

27 sie 2015, 15:15

Vavildi a w ogóle Ci się opłaci w Lublinie? Jak jeszcze nie podjąłeś decyzji to się zastanów nad osiedlem Soszkowo w Gdańsku, jest dużo bardziej opłacalne, wiadomo - Gdańsk, plus w dużo ładniejszej okolicy. A cena jest b. niska jak na mieszkanie nowe
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

27 sie 2015, 17:41

Nieruchomości komercyjne, zarabiasz tu niemal bez wkładu [ 4 filar ] poczytaj na stronie - www.zrealizujmarzenie.webnode.com w podstronie - Dla inwestora. Zarobki przewidywane poprzez prowadzony system do 80 tys zł. rocznie.
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

14 paź 2015, 15:00

W przypadku tego rodzaju inwestycji bardzo ważne jest załatwienie wszystkich formalności prawnych. W moim przypadku sprawdził się notariusz z Kochanowskiego 18. O nic nie musiałem się już martwić.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

20 paź 2015, 08:14

Powiem Wam,że w obecnych czasach nie jest to taka głupia inwestycja. Szczególnie,że złotówka nie jest taką silną walutą oraz potrafi stracić na wartości. Mieszkania nigdy nie tracą. Będziecie zawsze do przodu. Popularną inwestycją za granicą są condo hotele. W Polsce nie są jeszcze tak popularne ale powoli się to zmienia.
Zerknijcie sobie tutaj
http://www.condoinwestycje.pl/ile-mozna ... ndohotelu/ - na stronie możecie sobie poczytać ile mniej więcej możecie na tym zarobić. Są to często bardzo dobre pieniadze.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

09 lis 2015, 11:37

Najbardziej opłaci się kupować nieruchomości w stolicy, zawsze można je bez problemu wynająć. Chociażby takie mieszkanie Warszawa Ochota ze sprzedaz-mieszkan.eu. Jest położone w dobrej dzielnicy, nie ma problemów z komunikacją, jest dużo punktów usługowych. To ważne w przypadku kupna mieszkania.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

06 cze 2016, 10:45

Bardzo dobry pomysł na inwestycję swoich pieniędzy. Nieruchomości cały czas są w cenie wiec warto kupić parę mieszkań i je np po prostu wynajmować. Ja tak właśnie zrobiłem. Ponad rok temu dzięki ofercie dewelopera http://vantage-sa.pl/ Kupiłem 4 mieszkania we Wrocławiu. Szybko udało mi się je wynająć za dobrą cenę bez najmniejszego problemu. Więc polecam wszystkim :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl