Jaka lokata?

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
jagoda23
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 gru 2010, 15:24

19 maja 2012, 20:07

Nie jest to ani dużo ani mało, ale zgadzam się z Sampan, że 500 zł to bezpieczna kwota. Jeśli jeszcze można do tego jakiś bonus dostać, tym lepiej, więcej możliwości.
Orientujecie się czy na innych platformach niż GO4X są takie niskie progi wejścia, bo nie mogę się doszukać.
jokier84
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:10 mar 2012, 22:39

31 maja 2012, 10:49

Nie spotkałem się z podobną promocją dlatego myślę, że jest to jeszcze to jeszcze bardziej atrakcyjna oferta ponieważ jak widać nie często takie promocje się zdarzają.
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

08 gru 2012, 10:49

Moim zdaniem, czasem lepiej jest wybrać mniej atrakcyjną, a pewną (stabilną) lokatę w banku, niż super oprocentowaną lokatę pozabankową, w której oferują niebotyczne zyski, a okazuje się, że to lipa grubymi nićmi szyta.
Łatwo się wkopać w takie coś, a potem po prawnikach zostaje biegać, albo płakać jak kto woli.

P.S Nabitym w lokatę typu 19% zysku - którzy dali się oszwabić podrzucam namiar na http://www.parabanki.eu/ - to kancelaria prawna, która zajmuje się takimi kwestiami.
Czytaj: żeby cokolwiek odzyskać,...
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

13 gru 2012, 11:58

A znacie jakichś prawników z Warszawy może, którzy też mogliby sie zając sprawą parabanku? Bo wszedłem na podaną wyżej http://www.parabanki.eu/, ale oni są z Wrocławia, więc do mnie trochę daleko.

:?:
Awatar użytkownika
ania
Posty:2
Rejestracja:25 paź 2012, 10:06

13 gru 2012, 20:13

Myślę, że teraz to już w ogóle nie czas na lokaty. RPP obniża stopy więc lepiej pomyśl o czymś innym. Jeśli się trochę znasz na giełdzie to polecam właśnie akcje bo jestem pewien, że w perspektywie roku dadzą zarobić. Akcje kupuje się zawsze wtedy jak jest słabo w gospodarce czyli teraz.
Awatar użytkownika
Mosby
Posty:3
Rejestracja:29 mar 2013, 22:49

29 mar 2013, 23:01

Lokata ? Zły pomysł.
Unikaj. Oszczędzaj i sam obracaj pieniędzmi w rozsądny sposób.
Spójrz ilu ludzi straciło swoje pieniądze np. na Cyprze.
moniczka29
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:03 kwie 2013, 18:32

03 kwie 2013, 18:44

Ale Cypr to nie Polska!

Wydaję mi się, że w tej chwili opłaca się oszczędzać na konta oszczędnościowych. Np. w Meritum Banku lub BGŻ Optima. Mają dosyć wysokie oprocentowanie i w każdej chwili można wypłacić oszczędności.
Czym charakteryzują się najlepsze lokaty? Bezpieczeństwem oraz wysokim oprocentowaniem.
olo88
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lis 2012, 00:11

23 kwie 2013, 14:01

Dzisiaj niestety lokaty nie przynoszą żadnych zysków, odliczając podatek Belki i inflację, wychodzimy praktycznie na zero. Lepiej zainteresować się inną formą inwestowania.
baba34
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:04 maja 2013, 16:09

04 maja 2013, 16:15

Wydaję mi się, że jeśli chodzi o lokaty to można jakieś ciekawe oferty na rynku znaleźć np. w BGŻ Optima. Ale tak ogólnie to myślę, że konta oszczędnościowe są teraz równie atrakcyjne.
Dla mnie lokaty bankowe to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o oszczędzanie.
tristan_fr
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 lip 2013, 13:19

22 sie 2013, 15:50

Wciąż można spotkać banki, które oferują dobre lub bardzo dobre warunki dla osób zainteresowanych założeniem lokaty. Trzeba tylko wiedzieć, którą ofertę wybrać i porównać ją z innymi dostępnymi. Najszybciej i najwygodniej można to zrobić przy pomocy porównywarki lokat http://www.comperia.pl, która w kilka sekund przedstawi nam optymalną ofertę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl