Najlepsze konto oszczędnościowe?

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator:mkamil

uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

14 paź 2015, 15:19

Nie ma między nimi teraz róznicy.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 wrz 2017, 13:03

Jeśli chcemy nie martwić się swoją emeryturą z ZUS, która to wydaje się coraz mniej pewnym rozwiązaniem, to musimy podjąć się samodzielnych działań w kierunku zagwarantowania utrzymania sobie na przyszłość. Najprostszym i najbardziej kontrolowanym rodzajem gromadzenia i oszczędzania środków jest oczywiście proste konto oszczędnościowe oraz liczne podobne rozwiązania, które to bardzo dobrze się sprawują. Banki uruchamiają pewne funkcje, które pozwalają automatycznie odkładać co miesiąc pewną kwotę z określonym oprocentowaniem. Dalsza cześć artykułu znajduje się na stronie http://www.inwestuj-online.pl/
Awatar użytkownika
Radian
Posty:1
Rejestracja:03 paź 2017, 10:01

03 paź 2017, 10:46

No jak na moje to w ING.
falon
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:19 maja 2017, 20:15

31 paź 2017, 17:44

Ja mam darmowe konto w banku raiffeisen. Nie płacę za bankomaty i mogę bankować ze smartfona. Na bieżąco dostaje smsy o każdej operacji finansowej. Nie wiem czy to najlepsze konto ale mnie pasuje.
Awatar użytkownika
Merdek
Posty:4
Rejestracja:03 lis 2017, 22:35

03 lis 2017, 22:37

Ja tam przed założeniem, sprawdziłbym jakieś rankingi w tym kierunku
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

20 lis 2017, 15:18

Konto oszczędnościowe, które chcę wam polecić jest z https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/kont ... ciowe.html . Jest dostępne w różnych walutach, już po miesiącu można korzystać z zarobionych pieniędzy, a jeśli się je zostawi na rachunku to dalej będą one pracowały czyli zarabiały. Pieniądze można wpłacać i wypłacać kiedy się chce i to bez straty odsetek. A tak to mi się wydaje, że konto jak konto. W sumie konta oszczędnościowe w każdym z banków są do siebie bardzo podobne, nawet oprocentowanie nie różni się jakoś znacznie, nadal jest ono dość niskie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl