Bilbordy, ulotki?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

03 cze 2014, 14:14

No mi akurat zdarza się wydrukować kilka plakatów - taka po prostu specyfika mojej pracy ;)
Jak do tej pory skorzystałem z usług wielu drukarni internetowych. Ciągle nie mogłem zdecydować się na konkretną ponieważ tutaj mi coś nie pasowało, gdzie indziej coś innego.
Od prawie pół roku drukuję materiały reklamowe w OpenPrint i myślę ,że raczej długo nie zmienię drukarni ;) Ceny bardzo niskie i udało mi się dzięki temu znacznie ograniczyć zbędne koszta (tutaj mozna sobie przejrzeć ofertę: http://www.openprint.pl/ ). Poza tym można liczyć na na dodatkowe rabaty przy większych zamówieniach.
Jakość druku jak i papier ok - nie wiem jak im się to opłaca przy takich cenach niemniej to raczej nie jest już mój problem ;)
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

14 cze 2014, 14:08

Też jestem zdania, że ulotki sprawdzają się przede wszystkim w przypadku lokalnych biznesów i na przykład są świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy rozpropagować nowo powstały interes (np. sklep, warsztat itd.). Dzięki temu dotrzemy z ofertą do szerokiej liczby osób. Wiadomo, że warto przy tym minimalizować koszty druku, dlatego warto np. skorzystać z tej oferty druku broszur. Zdecydowanie takie rozwiązanie wyjdzie każdej firmie na korzyść, bo tego typu drukarnie internetowe są o wiele bardziej konkurencyjne od standardowych drukarni.
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

28 cze 2014, 11:38

Skuteczna, ale tylko jeśli zrobiona z głową i nie zasyfiająca miasta
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

08 lip 2014, 11:00

Ulotki świetnie się sprawdzają przy reklamie punktów gastronomicznych - można tam umieścić menu oraz jakieś zniżki dla klientów.
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

11 lip 2014, 10:13

to prawda, w małych miejscowościach i przy reklamie punktów gastronomicznych, gdzie na ulotce mozna jakieś zniżki umieścić czy coś, to faktycznie dobrze się sprawdza ta forma reklamy.
Zresztą to zawsze trzeba samemu przetestować, żeby wiedzieć czy działa czy nie, a że mamy fart i internet to zawsze tanie ulotki się znajdą (stron drukarni maksymalnie tanich jeśli chodzi o ulotki jest sporo: podane wyżej, czy znana mi z Krakowa http://tanieulotki24.pl/ ) - tylko chcieć i szukać.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

15 lip 2014, 11:18

Billboardy wciąż mają większą siłę przebicia niż ulotki. Bowiem jak idziemy przez miasto to billboard nas zainteresuje, ale gorzej z ulotkarzem, który wciska nam papier z reklamowanym produktem...
lukas2
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 wrz 2014, 10:05

16 paź 2014, 15:45

Zgadzam się ze słowami poprzednika, trzeba zwracać uwagę na oferty z jakich chcemy skorzystać i szukać najlepszych rozwiązań. Jeśli chodzi o ciekawe formy reklamy, to ciekawym pomysłem na reklamowanie swoich usług, czy danego produktu są stojaki reklamowe tj. np http://www.emano.com.pl/oferta-projekto ... rtonu.html, które przyciągną i zainteresują klienta swoim ciekawym wyglądem.
lukas2
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 wrz 2014, 10:05

21 paź 2014, 15:51

Z tymi billboardami zachowałbym jednak umiar :)
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

22 paź 2014, 13:21

billboardy są skierowane do innych odbiorców, a ulotki do innych. akcja ulotkowa ma raczej charakter lokalny. billboardy mogą mieć większy zasięg. ale przede wszystkim tu jest duża różnica w kosztach
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

24 paź 2014, 16:46

Billboard jest dobry jako dodatek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl