Dobry sposób na reklamę i promocję firmy.

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

10 cze 2015, 14:59

Pozostaje wam jeszcze wynajęcie fotografa street view i pokazanie takiego jak pracujecie, co można u was zobaczyć, gdy odwiedzi się Was osobiście. Klient lubi wiedzieć z kim pracuje nawet jak jest to współpraca zdalna.
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

28 sie 2015, 10:24

Myślę że każda kampania marketingowa wymaga dokładnego rozeznania się w rynku oraz poznania preferencji grupy docelowej. Mowa oczywiście o często pomijanych badaniach marketingowych i analizie satysfakcji klienta. Ze swego doświadczenia wiem że pomoc agencji w rodzaju http://badania-rynku.eu/ prowadzących profesjonalne badania jest wprost nieoceniona.
Awatar użytkownika
daria34
Posty:2
Rejestracja:16 paź 2015, 11:29

16 paź 2015, 11:41

A co powiecie na pendrive z wygrawerownym logo firmy?

Polecam http://www.zanadesign.eu/
Awatar użytkownika
Dominika
Użytkownik
Posty:69
Rejestracja:22 lip 2015, 08:06

02 gru 2015, 09:04

A jak zapatrujecie się na reklamę firmy w serwisach, w któyech użytkownicy oglądają reklamy waszej strony?
Czy takie pozyskiwanie ruchu na stronę ma sens?
Jak przez taki program: http://likes-xl.twoje.info.pl/

:arrow: reklamują się tam wielkie serwisy: Mercedes, Cola, VW
:arrow: i jeszcze dzielą się zyskami z userami

Jak uważacie?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

08 kwie 2016, 10:31

Wydaje mi się że tutaj można uczyć do celu marketingowych profesjonalne drukarki 3d Ta technologia ciągle się rozwija i drzemie w niej olbrzymi potencjał więc dlaczego nie mielibyśmy tego jakoś wykorzystać. Macie może jakieś pomysły jak można przy użyciu takiej techniki stworzyć dobrą kampanię marketingową.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

02 maja 2016, 16:23

u mnie w firmie jeżeli chodzi o działania marketingowe świetnie sprawdzają się karty rabatowe, projektowali mi je w cardon i są naprawdę przyciągające wzrok więc jak jedna jest wystawiona w takiej mini gablotce przy recepcji to klienci sami się dopytują co to za karta fajna i potem faktycznie widzę, że chętnie wracają czują się jakoś z firmą związani
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

03 maja 2016, 21:32

zdecydowanie jeżeli chodzi o promocję firmy to trzeba szeroko zakrojonych działań, u mnie cała strategia, wszystkie działania, analizy były robione z pomocą chessadvertising, uważam, że warto koncentrować się na całościowym wizerunku marki a nie doraźnych działaniach, a określenie targetu to wgl podstawa bo wiadomo, że do wszystkich i tak nie dotrzemy
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

13 maja 2016, 13:45

no własnie, trzeba to wielokanałowo umieć ugryź. co CI po samej stajonarnej reklamie jak prowadzisz też sprzedaż przez neta, a wtedy i tam musisz dotrzeć do odbiorców. może jakieś blogi, coś takiego? albo strona na fejsbbuku, lepse to niż płacić już za www :P tylko niech Ci ktoś zrobi porządnie wtedy reklamę na nim np memami, banerami itp. albo jak masz czas to samemu przez takie strony jak grafido, za 5 zł profesjonalną grafikę z reklamą możesz zrobić z czcionkami itd.
koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

16 maja 2016, 11:39

Ja myślę, że warto powierzyć takie zadanie jakiejś dobrej agencji reklamowej. W końcu to specjaliści, którzy opracowują całą strategię działań promocyjnych i mogą wypromować odpowiednio markę.
Znajomy korzystał z usług firmy Aplan: http://www.aplan.media.pl/ i bardzo sobie chwalił współpracę. Widziałem efekty ich pracy, bo stworzyli mu stronę internetową i dodatkowo jakieś animacje ale generalnie całość wyszła bardzo profesjonalnie.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

03 cze 2016, 08:38

bardzo dobrym sposobem na promowanie swojego biznesu jest pojawianie się na branżowych targach, warto wtedy pomyśleć o dobrze zaprojektowanym stanowisku- warto zwrócić się do abamus.pl bo są w tym świetni
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl