Dobry sposób na reklamę i promocję firmy.

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

16 cze 2016, 16:06

tez mi sie wydaje ze targi to jest dobry pomysł, można ludzi z branży spotkać. Ja staram się śledzić co organizują Targi w Krakowie, byłam już na Packaging Innovations, na jesień myślę ze znów odwiedzę expo w krakowie, oni targii organizują bardzo profesjonalnie
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

24 cze 2016, 07:20

Działania marketingowe są ważne, wszystko zależy od branży. Dobrą opcją jest reklama w internecie, targi, gadżety.. ;)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

07 lip 2016, 21:36

tak, tak jak najbardziej branża determinuje w dużej mierze działania marketingowe, a co do targów jeszcze to dużo osób narzeka że przeszli tam niezauważeni więc trzeba pamiętać że dobre stanowisko to podstawa absolutna i warto na profesjonalistów postawić żeby je zaprojektowali- abamus są w tym temacie niezrównani
hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

17 lip 2016, 11:48

Zgadzam się, targi to dobry pomysł i wgl uważam, że nadal trzeba stawiać na reklamę bezpośrednią. Ja przy promocji swojej firmy w Rzeszowie postawiłem na hostessy z tej agencji: http://carpatiapromotion.pl/ Bardzo dobrze to wyszło i akcja się udała. Była bardzo pomysłowa więc przyciągnęła dużo klientów
gonsior
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:18 maja 2016, 16:12

23 lip 2016, 00:12

Moim zdaniem przede wszystkim trzeba skupić się nad zareklamowaniem firmy w internecie. Warto mieć fanpage firmy na facebook'u, ponieważ przez fb najłatwiej dotrzeć do ludzi.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

10 sie 2016, 16:14

najlepsza reklama moim zdaniem to udział w targach branżowych. Tak jak ktoś już pisał- najlepsze tego typu eventy są w Krakowskich EXPO organizowane. Moim zdaniem teraz z tych ciekawszych to warto być w październiku na targach EUROTOOL czyli międzynarodowych targach obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów. Będą to bardzo innowacyjne targi a więc na pewno masa ludzi znowu przyjdzie
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

24 sie 2016, 08:03

Reklamować się można na wiele różnych sposobów, nie tylko w sieci przez chociażby marketing internetowy, ale również jak ktoś podał jeżdżąc na targi i korzystając z bardziej tradycyjnych form reklamowania się o czym też nie powinno się zapominać.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 wrz 2016, 09:55

Jestem właścicielem niewielkiego biura podróży i mam zwyczaj pytania klientów, skąd dowiedzieli się o naszej firmie. Wiele razy spotkałem się z tym, że zapytany wyciągał rękę z ulotką biura, którą dostał gdzieś pod centrum handlowym lub wskazuje na baner czy plakat reklamowy, który przykuł jego uwagę, kiedy wracał do domu z pracy. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że reklama w Internecie, owszem, ma ogromną siłę, ale nie można bagatelizować tradycyjnych form promocji. Przy zamawianiu materiałów reklamowych korzystam z oferty drukarni internetowej viperprint, ponieważ nie muszę marnować czasu na osobiste załatwienie sprawy, wszystko robię przez Internet, nie płacę nic za wysyłkę, a wydruk jest zawsze najwyższej jakości. Na stronie internetowej zamieszczają informacje o najnowszych promocjach, więc polecam zaglądać tam na bieżąco: http://www.viperprint.pl/produkt/PLA079.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

31 paź 2016, 22:54

Poczytajcie sobie w takim razie o certyfikacie Uczciwy Przedsiębiorca: http://www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/ :) To właśnie takie rzeczy, certyfikaty, wyróżnienia przyciągają i utrzymują klienta. Bo to dzięki nim klienci dają nam kredyt zaufania, wybierają nas a nie inną firmę, chcą współpracować. A UP jest wiodącym jeśli chodzi o efektywność, dowodzą temu badania wewnętrzne wielu firm, w tym mojej
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

02 lis 2016, 13:49

Też myślę, że targi to dobre rozwiązanie. Sam korzystam z tej formy od paru lat. Mam hostessy z Hostess Booking, bo są najlepszą firmą, z którą współpracowałem. Na targach docierasz do konkretnej grupy klientów i masz z nimi bezpośredni kontakt.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl